Gra wideo

Uncharted 4: A Thief's End

2016
9,1 10 107
ocen społeczności
9,1 10 1 10107
2 284
chce zagrać
Nathan Drake udaje się w podróż dookoła ziemi, by rozwiązać zagadkę skarbu należącego niegdyś do piratów.
gatunek
premiera
deweloper
Naughty Dog
wydawca
Sony Computer Entertainment
Nagroda Filmwebu Najlepsza gra w roku 2016 Nagroda Filmwebu Najlepszy bohater w grze komputerowej w roku 2016
Uncharted 4: Kres Złodzieja
Zwiastun nr 7 (polski dubbing)
Uncharted 4: Kres Złodzieja
Zwiastun nr 6 (polski dubbing)
Uncharted 4: Kres Złodzieja
Zwiastun nr 2 (polski dubbing)
Uncharted 4: Kres Złodzieja - Zwiastun Nr 7 (polski dubbing) "Uncharted 4: Kres Złodzieja" z nowym zwiastunem z polskim dubbingiem. Kolejne przygody Nathana Drake'a już 10 maja, ekskluzywnie na PlayStation 4.
Gry wideo 13 komentarzy
E3 2015: Sony rozbija bank

Kilkanaście lat po ostatnich przygodach były poszukiwacz skarbów Nathana Drake'a zostaje zmuszony do powrotu do świata złodziei.  Ponieważ stawka jest tym razem bardzo osobista, Nathan wyrusza w podróż po świecie, śledząc historyczny spisek związany ze słynnym skarbem piratów. Jego największa przygoda pchnie go do granic wytrzymałości fizycznej, przetestuje jego determinację i sprawdzi, co jest w stanie poświęcić, by ocalić tych, których kocha.

studio
Naughty Dog (deweloper) / Sony Computer Entertainment (wydawca)
kraj
inne tytuły
W jedenastym rozdziale "Najciemniej pod latarnią" Nate podczas wizyty na Madagaskarze spotyka mężczyznę z lemurem i mówi do niego: "No witam cię, królu". Jarosław Boberek, podkładający głos pod Nate'a, dubbingował również Króla Juliana w serii kreskówek z lemurem w roli głównej. Co najciekawsze, nawiązanie to pojawia się tylko w polskiej wersji językowej – w oryginale Nate mówi "Hey there, little guy".
Odnalazł swoją fortunę
_GsHock_ ocenił(a) grę  na 
Widziałem na PS4 wiele gier i wiele gier świetnie się potrafiło na tej konsoli zaprezentować. Ale "Uncharted: Kres Złodzieja" to po prostu wizualne El Dorado. więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 100%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • One... Last... Time...

  Gamgeefux ocenił(a) grę na 10 

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Jeden z powodów dla których wybrałem PS4

  użytkownik usunięty ocenił(a) grę na 10 

  Czasem pojawiają się takie gry, które są więcej niż grami. Uczestniczenie w opowieści o ostatniej przygodzie Drake'a niesamowicie angażuje, Uncharted 4 jest istnym przeżyciem. Historia powoli, stopniowo nabiera głębi, świetnie napisany scenariusz przepięknie łączy się z listami, ... więcej

 • genialna

  floster79

  gra która spycha wszystko za siebie, gorąco polecam ten tytuł :)

 • Nie mógłbym być bardziej dumny

  Jacob007_filmweb ocenił(a) grę na 10 

  Rzadko tak mam, że gdy widzę zwieńczenie jakieś historii w grach czy w filmach, albo w książkach to ta ostatnia część okazuje się najlepsza. Tak. Bowiem Uncharted 4 Kres Złodzieja to gra, która wykorzystuje wszystko, co najlepsze była u poprzedniczek i jeszcze daje maksa od siebie samej. ... więcej

 • Cholera...

  Hoorkie ocenił(a) grę na

  Bałem się, że czwarta część nie będzie dorastała do pięt drugiej. Cholera, myliłem się. Jeżeli nie jest lepsza, to stoi na tym samym poziomie.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.