PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734072}
6,4 1 626
ocen
6,4 10 1 1626
Vampyr
powrót do forum gry Vampyr

Od tego trzeba zacząć że gra jest zwyczajnie wku$%iająca. Żeby wykonać questa musisz nabiegać się 15 razy przez całe miasto (brak teleportów nawet do kryjówek) co nie wnosi absolutnie NIC do fabuły. Tak samo obligatoryjne rozmowy z mieszkańcami - miałkie, nieciekawe, na zasadzie kto kiedy podrapał się po dupie.
Gdziekolwiek nie chcesz się dostać, to każde drzwi zamknięte, i otwierają się z drugiej strony - twórcy chyba chcieli w ten sposób "urozmaicić" granie i zmusić gracza do eksploracji, ale jedyne co to robi to doprowadza do szału, gdy po raz 20 biegniesz nie w tą uliczkę co trzeba i musisz sprawdzać mapę.
Sama gra o wampirach - nie dająca żadnej satysfakcji z bycia wampirem bo ciągłe tyrady głównego bohatera o moralności doprowadzają do porzygu, a sam system walki jest powtarzalny. monotonny i zwyczajnie bez sensu.
Tak samo fabuła - zwykły fabularny gniot napisany na kolanie, a główny romans tak nudny i nieprzekonywujący że aż głowa boli.
Polecam omijać to szerokim łukiem, nie kupować za więcej niż 15zł w przecenie.
Ja jedynym powodem dla którego to ukończyłem było posiadanie trainera, bo jakbym jeszcze miał dłużej prowadzić te walki, tylko po to aby dotrzeć do tego kiczowatego zakończenia to chyba by mnie potargało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones