Gra wideo

2016
7,3 1 707
ocen społeczności
7,3 10 1 1707
814
chce zagrać
Używając hakerki jako broni, zanurz się w potężny i dynamiczny świat "Watch_Dogs 2". W 2016 roku w kilku amerykańskich... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Watch_Dogs 2
Zwiastun nr 7 (polski)
Watch_Dogs 2
Zwiastun nr 6 - Season Pass (polski)
Watch_Dogs 2
Zwiastun nr 5 (polski)
Watch_Dogs 2 - Zwiastun Nr 7 (polski) Gotowi na zhakowanie San Francisco w "Watch_Dogs 2"? Gra trafi do sprzedaży 15 listopada, póki co jedynie na konsolach PS4 oraz Xbox One. Wersja pecetowa ma dwa tygodnie opóźnienia.
Gry wideo 28 komentarzy
Zhakowałem San Francisco w "Watch Dogs 2"

Używając hakerki jako broni, zanurz się w potężny i dynamiczny świat "Watch_Dogs 2". W 2016 roku w kilku amerykańskich miastach został zaimplementowany ctOS 2.0, zaawansowany system operacyjny sterujący siecią miejskiej infrastruktury, który miał zwiększyć bezpieczeństwo na ulicach. Zagraj jako Marcus Halloway, genialny młody hakerUżywając hakerki jako broni, zanurz się w potężny i dynamiczny świat "Watch_Dogs 2". W 2016 roku w kilku amerykańskich miastach został zaimplementowany ctOS 2.0, zaawansowany system operacyjny sterujący siecią miejskiej infrastruktury, który miał zwiększyć bezpieczeństwo na ulicach. Zagraj jako Marcus Halloway, genialny młody haker mieszkający w kolebce rewolucji technologicznej nad zatoką San Francisco. Dołącz do DedSecu, słynnej organizacji hakerskiej i ujawnij zagrożenie stwarzane przez ctOS 2.0, który służy skorumpowanym korporacjom do monitorowania i manipulowania ludźmi na masową skalę. Znając się na hakerce i mając u boku DedSec, przeprowadź Atak Stulecia, zniszcz ctOS 2.0 i zwróć wolność tym, którym najbardziej się ona należy: zwykłym ludziom.

dystrybucja
studio
Ubisoft (wydawca) / Ubisoft Montreal Studios (deweloper)
inne tytuły
Zdecydowanie jest to bardziej gra na skradanie się niż klasyczny third person shooter i dzięki temu jest to powiew świeżości na wtórnym rynku, choć pomysł nie został w ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 60%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Typowa średniawka.

  CZornySyn ocenił(a) grę na

  Watch Dogs 2 jest praktycznie taki sam jak część pierwsza (chodzi mi tu o rozgrywkę). Mimo iż jedynka była zbyt mroczna to i tak fabularnie jest o wiele lepsza od dwójki. Nie ma co się rozpisywać, dużo monotoni i powtarzalności.

 • Śruba

  gobo33

  Śruba rozwala

 • Czy Watch Dogs 2 skupia się choć trochę na relacjach między bohaterami? Np. w GTA V dosyć istotny był wątek rodziny i rozpadającego się małżeństwa Michaela - chodzi mi o to, czy w tej grze też jest jakiś wątek z przyjacielem, rodziną, dziewczyną albo czymś w tym stylu? ;)

 • Gra dobra

  corasafony ocenił(a) grę na

  Niektóre misje są naprawdę ciekawe, może nawet lepsze od GTA. Jest jednak pare minusów takich jak inteligencja postaci (otwieramy drzwi nasz przeciwnik stoi przy tych drzwiach i odchodzi), monotonność misji (misje w danych lokacjach się powtarzają itp.). Jeśli rozbudujemy nasze umiejętności w grze to tak ... więcej

 • Sazkoda się jarać

  Mcvillain

  Eh, jedynie co ubisoft robi dobre to trailery, https://www.youtube.com/watch? v=xNter0oEYxc&feature=yout u.be bardzo ładnie pokazuje co zapowiadają a co dostajemy, dlatego będę omijał tą produkcje z daleka.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.