8,7 36 066
ocen
8,7 10 36066
4 840
chce zagrać
{"type":"film","id":608109,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Wied%C5%BAmin+2%3A+Zab%C3%B3jcy+kr%C3%B3l%C3%B3w-2011-608109/tv","text":"W TV"}]}

Druga część sagi RPG o przygodach Wiedźmina Geralta z Rivii oferuje wciągający, dojrzały scenariusz wyznaczający nowe standardy nieliniowej, skłaniającej do myślenia narracji. Oprócz epickiej historii gra zawiera także oryginalny, brutalny system walki, w unikalny sposób łączący elementy taktyczne z dynamiczną akcją. Nowy usprawniony engine gry, odpowiedzialny za generowanie pięknej grafiki i zaawansowanej mechaniki rozgrywki, przenosi grającego do najbardziej wiarygodnego i tętniącego życiem świata jaki kiedykolwiek stworzono w grze RPG. Porywająca historia, dynamiczna walka, przepiękna grafika i wszystkie pozostałe elementy które uczyniły z pierwszego Wiedźmina tak wspaniałą grę, teraz powracają w znacznie lepszym, bardziej zaawansowanym wydaniu.

Wciel się w rolę Geralta, zawodowego zabójcy potworów, który wplątał się w świat politycznych intryg królestwa Temerii, pomagając zdusić powstanie wzniecone przez Zakon Płonącej Róży, ratując przy tym życie króla i chroniąc go przed tajemniczymi zamachowcami. W drugiej części sagi, Geralt pozostaje w centrum wydarzeń. Wyrusz na misję, mającą na celu ujawnienie tożsamości grupy zabójców odpowiedzialnych za morderstwa dokonane na władcach Królestw Północy. Musisz odkryć co łączy ową grupę z wiedźminami i poznać ich prawdziwe zamiary. Śledztwo zaprowadzi Cię wzdłuż rzeki Pontar, aż do rozrywanego konfliktami pogranicza Temerii, Kaedwen i Aedirn, w sam środek walki pomiędzy najpotężniejszymi siłami tego świata.

opis dystrybutora gry

Nadszedł czas nieopisanego chaosu. Najpotężniejsze siły ścierają się w zakulisowej walce o wpływy i władzę. Królestwo Północy szykuje się do kolejnej wojny. Jednak armie pod bronią nie są w stanie powstrzymać krwawego spisku.

Poznaj niesamowity, mroczny świat wykreowany przez znakomitego polskiego pisarza fantasy - Andrzeja Sapkowskiego. Daj się porwać pełnej zwrotów akcji fabule, weź udział w krwawych i spektakularnych walkach, których doświadczysz w tej legendarnej grze role-playing. Ciesz się wzbogaconą zawartością edycji rozszerzonej: dodatkowymi misjami, nowymi postaciami, wspaniałym intro Platige Image w reżyserii Tomasza Bagińskiego i mnóstwem innych dodatków.

opis dystrybutora gry