PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739050}
9,6 25 998
ocen
9,6 10 1 25998
Wiedźmin 3: Dziki Gon Krew i wino
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i wino

Jeśli CDPR nie pójdzie teraz za ciosem i nie spłodzi następnej części to zrobią największy błąd w historii gier v.
Dla mnie mogą zrobić 1 i 2 na silniku 3 i spokojnie mogą iść na emeryturę. ;)
Ale po stworzeniu najlepszej gry w historii nie można tak po prostu zakończyć przygód Wiedźmaka.
Aha Redzi zróbcie Gwinta online, przecież to aż się samo prosi.

ocenił(a) grę na 10
mario977

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść. A nowych przygód Wiedźmina raczej bym się nie spodziewał, chociaż jest jakaś iskierka nadziei, bo po Cyberpunk 2077 mają się zająć jakąś nową grą AAA. Po za tym po co robić coś pokroju Assassin's Creed, wydajać grę niemal co roku gra straciła i to sporo, bo kolejne części były mierne.

ocenił(a) grę na 10
jokxer_

Tylko że CDPR dopiero tak na prawdę teraz na nią weszli.
Gdzie i kto powiedział, że mają robić nowe coroczne odsłony?
Niech robią i 3 lata, najważniejsze aby poziom utrzymali.
I nigdy prze nigdy nie porównuj Wiedźmiaka do tego chłama ubishitu.

ocenił(a) grę na 10
mario977

Tylko taki przykład podałem nic nie porównuje przecież. Tak jak pisałem nie ma co liczyć na kolejne przygody z Geraltem! Być może powstanie gra w uniwersum Wiedźmina tylko bez Geralta co w sumie nie to samo. Na dodatki jak Krew i Wino lub Serca z Kamienia też nie ma co liczyć. Wszystko wyjaśni się dopiero po Cyberpunk 2077 być może owa gra AAA będzie miała związek z uniwersum.

ocenił(a) grę na 10
mario977

Ta "najlepsza gra w historii" to właśnie najlepsze zwieńczenie historii Geralta. Rozwijanie tego tematu dalej byłoby już obarczone niepotrzebnym nikomu widmem porażki (vide seria Gothic) zatem zamiast się nad tym trudzić skupią się nad "Cyberpunkiem".
Zresztą już teraz dodali nam dwa dodatki gwarantujące 60-70 godzin rozrywki. Ukończenie całego Krew i Wino zajęło mi 50h, co jest wynikiem świetnym zważywszy na wyniki konkurencji wydającej "nowe części tej samej serii".

Byłbym bardzo szczęśliwy z jeszcze jednego dodatku (np. o Dolinie Kwiatów) jednak i tak jestem zadowolony z tego co otrzymałem.

mario977

Kolejna część będzie, jednak czas, miejsce akcji i bohaterowie na pewno będą nowe. Tak jak w przypadku serii mass effect ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones