PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608615}
8,3 8 975
ocen
8,3 10 1 8975
World of Warcraft
powrót do forum gry World of Warcraft

Piszcie tu swoje rekordy online w Wowie ^^

ocenił(a) grę na 1
Ivalor

Śmiem twierdzić że nie da się osiągnąć lepszego ,,czasowo'' rekordu w WoWiE niż mój, całe... 000,00h!!! Wybaczcie mi jednak iż mimo to grę oceniłem w taki właśnie sposób... gdyby nie ona wielu fajnych producentów (Funcom!) zajmowało by się teraz prawdziwymi grami, MMO zostawiając Koreańczykom. WoW na pewno jest bardzo dobry w ,,byciu tym złym'' i wielokrotnie ratował statystyki PieCa w starciach z konsolami ale nie mogę mu wybaczyć tego co zrobił z rynkiem.

PS.) Nie bierzcie moich wypocin nazbyt poważnie.

ocenił(a) grę na 10
Zbrojny

ech wszędzie znajdą się tacy przygłupi ignoranci jak ty oj żal (nie bierz tego na poważnie ;])
jakby co to nie oceniaj czegoś czego nie widziałeś

ocenił(a) grę na 1
icansee

Spoko loko, niczego nie biorę od byle kogo ;-) Poza tym moja nienawiść do WoWa nie jest tak zupełnie-na-poważnie - to raczej uczulenie, alergia. Oceniłem zjawisko, wybaczcie proszę.

Zbrojny

Nie grałeś - nie oceniaj. Proste.

Ivalor

mój rekord z przed lat to 16h na BG, jeszcze przed Burningiem, wbijałem na tytuł :D

ocenił(a) grę na 10
Gotrek09

Ja ostatnio gralem 30h jak sie zalozylem z kolega o 10k g ze wbije lvl do jakiegos tam terminu.

ocenił(a) grę na 5
cheeroke

Warto było?

ocenił(a) grę na 10
Little_Jacob

10k g =50 zl wiec pewnie tak...Ale musze przyznac ze nie bylo to zbyt przyjemne:P

ocenił(a) grę na 5
cheeroke

No 30 godzin fakt ale szacunek za wytrwałość. Nie wiedziałem że kasę w WoWie wycenia się na złotówki? :D

Little_Jacob

No pewnie, że się wycenia. Zobacz sobie takie allegro np :P

ocenił(a) grę na 10
Ivalor

Mój time /played który mam na main postaci to 59 dni i 22 godziny. Także całkiem sporo.
A jeśli chodzi o rekord siedzenia jednorazowo to jakoś latem gdy siedziałem sam w domu przez tydzień, popykałem sobie cały dzień w sumie, czyli jakoś tak 19h grałem non-stop. Wiem że to mało w sumie ale jakoś jak gram w WoWa za długo to mnie to męczy i przestaje odczuwać tą radość z grania. Nie lubię farmienia czegokolwiek (golda, reputacji, honoru itp)
Ta gra na prawdę potrafi dać sporo frajdy, tylko trzeba mieć do niej dystans i nie zaniedbywać normalnego życia. :]

Ivalor

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeebaaaaaaaaaaaaać jeeeeebaaaaaaaaaaaaać jeeeeeeeeeee

ocenił(a) grę na 10
Cry_Wolf_

powiedział co wiedział

ocenił(a) grę na 9
Ivalor

Kiedyś miałem okres, że wstawałem o 7 rano. Robiłem daily questy, zbierałem skałki, bo mało ludzi wtedy latało itd. Pograłem bg, areny do godziny 18-19 i szykowałem się do rajdu o 20, który trwał do 24, a czasami do 1:00. Po rajdzie posiedziałem jeszcze na ah i około 2-3 szedłem spać. Czyli 20 godzin dziennie bywało, ale teraz już nie bywa. Maks 4-5 godzin dziennie wieczorem przed wowem po pracy świetnie relaksuje;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones