Piła II (2005)

Saw II

plakat - Piła II (2005)

pressbook

KRÓTKO O FILMIE

Kontynuacja wstrząsającego horroru „Piła”, który zarobił w zeszłym roku 102 mln dolarów. Sequel już w pierwszy weekend zarobił w USA 32.000.000 $ czyli o 80% więcej niż pierwsza część. Wstrząsający film grozy, w którym bezbronne ofiary muszą zmierzyć się niewyobrażalnymi, psychologicznymi pułapkami wyjątkowo wyrafinowanego i przemyślnego zabójcy. Przebieg akcji i koniec filmu będą dla widzów kompletnym zaskoczeniem.
Dzieło w reżyserii Darrena Lynn Bousmana. Występują: Donnie Wahlberg („Szósty zmysł”), Franky G. („Przekręt doskonały”), Glenn Plummer („Speed: Niebezpieczna szybkość”), Emmanuelle Vaugier („Nieśmiertelny”), Beverley Mitchell („Siódme niebo”), Dina Meyer („Żołnierze kosmosu”), Tobin Bell („Firma”).

Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason (Donnie Wahlberg) świadczą o jednym: psychopatyczny morderca „Jigsaw” powrócił. Niewinne ofiary zamknięte w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej grze. Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze. Dla tych, którzy ocaleją, nic już nie będzie takie, jak przedtem.

PRASA O FILMIE
STRESZCZENIE
TWÓRCY O PRODUKCJI
OBSADA
TWÓRCY