Film

Get Carter

2000 1 godz. 42 min.
6,1 11 711
ocen społeczności
6,1 10 1 11711
2 272
chce zobaczyć
{"rate":4.5,"count":2}
Jack, egzekutor długów z Las Vegas, wraca do rodzinnego Seattle na pogrzeb brata i zaczyna podejrzewać, że nie był to zwyczajny wypadek
Dorwać Cartera
Zwiastun nr 1
Dorwać Cartera - Zwiastun Nr 1 Dorwać Cartera - Zwiastun Nr 1

Jack Carter (Sylvester Stallone) to egzekutor długów pracujący na zlecenie bukmachera z Las Vegas. Jest mistrzem w swoim "fachu" i dlatego osiąga sukcesy zawodowe, nie potrafi sobie jednak ułożyć życia osobistego. Pewnego dnia, gdy dowiaduje się o tragicznej śmierci swego brata Ritchiego, wyjeżdża do Seattle, aby zaopiekować się jegoJack Carter (Sylvester Stallone) to egzekutor długów pracujący na zlecenie bukmachera z Las Vegas. Jest mistrzem w swoim "fachu" i dlatego osiąga sukcesy zawodowe, nie potrafi sobie jednak ułożyć życia osobistego. Pewnego dnia, gdy dowiaduje się o tragicznej śmierci swego brata Ritchiego, wyjeżdża do Seattle, aby zaopiekować się jego rodziną. Tam nabiera podejrzeń, iż brat został zamordowany. Prowadząc prywatne śledztwo, zagłębia się w przeszłość Ritchiego, która okazuje się bardziej zawiła i mroczna, niż Jack mógł się spodziewać.

boxoffice
$14 967 182 w USA
$4 445 811 poza USA
budżet
$63 600 000
studio
Franchise Pictures (produkcja) (przedstawia) / Morgan Creek Productions (przedstawia) / Canton Company, The (produkcja) / Więcej...
inne tytuły
Dopaść Cartera (alternatywna pisownia) Polska
Więcej...
Samochód Cartera zostaje poważnie uszkodzony podczas pościgu, jednak w następnych scenach zniszczeń nie widać.
Gdy bandyci ścigają Cartera, pada rzęsisty deszcz. Chwilę później przestaje padać, a samochód głównego bohatera jest zupełnie suchy.
W jednej ze scen widać poruszające się Volvo 240. W czasie jazdy słychać jednak dźwięki, które wydają pojazdy typu "muscle car" posiadające silnik V8.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.