plakat - Scoop - Gorący temat (2006)

opisy filmu

(7)
  • Bohaterką filmu jest amerykańska studentka dziennikarstwa (Scarlett Johansson), która przyjeżdża do Londynu na wakacje. Kiedy przypadkowo wplątuje się w śledztwo w sprawie niewyjaśnionych morderstw, postanawia napisać na ten temat artykuł wszech czasów i zająć się poszukiwaniem mordercy na własną rękę. Jednak sprawa mocno się komplikuje, gdy dziewczyna zakochuje się w namiętnym brytyjskim arystokracie, który jest jednocześnie głównym podejrzanym...

  • Bohaterem filmu jest amerykańska studentka dziennikarstwa (Scarlett Johansson), spędzająca wakacje w Londynie. Przypadkowo poznaje sensacyjną historię, którą usłyszała od ducha (Ian McShane) podczas jednego z trików iluzjonistycznych, w którym brała udział. Powiedział on jej, że został zabity przez osobę, którą nazwał "Tarot Card Killer ". Studentka postanawia napisać o tym artykuł "wszech czasów", ale wcześniej musi odszukać mordercę na własną rękę. Podczas śledztwa sprawy się komplikują, gdyż dziewczyna zakochuje się w przystojnym brytyjskim arystokracie (Hugh Jackman), będącym równocześnie głównym podejrzanym.

  • Amerykańska studentka dziennikarstwa (Scarlett Johansson) staje przed życiową szansą - w niezwykłych okolicznościach dowiaduje się kto odpowiedzialny jest za morderstwa popełniane w Londynie. Morderstwa, tajemnice, miłość i magia to wszystko przed czym staje Sondra.

  • "Scoop" opowiada historię młodej studentki dziennikarstwa, która dostaje szansę na napisanie artykułu, który może zagwarantować jej prestiż. Objawia się jej bowiem duch, który nakłania ją do znalezienia mordercy zwanego "Tarotowym zabójcą". Wszystkie poszlaki wskazują na bogatego, przystojnego brytyjskiego arystokratę. Gdy wszystko idzie po jej myśli, a zagadka jest bliska rozwikłania, dziewczyna zdaje sobie sprawę, że spora przeszkodą będzie miłość, którą niespodziewanie obdarzyła mężczyznę

  • Sondra, studentka dziennikarstwa ze Stanów Zjednoczonych, odwiedza przyjaciół w Londynie. Podczas występu magika Splendini Sondra dokonuje niezwykłego odkrycia - może widzieć i słyszeć ducha Joego. Jest on dziennikarzem, który utknął miedzy życiem a śmiercią, próbując odkryć tożsamość "tarotowego" zabójcy grasującego w Londynie. Z zaświatów dziennikarz daje jej wskazówkę, która doprowadzić może do rozwiązania mrocznej tajemnicy. A to dla Sondry idealny materiał na artykuł życia. Dlatego dziewczyna bez wahania zabiera się za sprawę, wciągając do współpracy Splendiniego. Trop wiedzie do brytyjskiego arystokraty Petera Lymana, który wpada Sondrze w oko.

  • Studentka dziennikarstwa Sondra Pransky (Scarlett Johansson) przyjeżdża z Ameryki do Londynu. Zamierza przeprowadzić wywiad ze znanym aktorem. Przy okazji, przez przypadek, zdobywa informację która może pomóc w rozwiązywaniu zagadki serii morderstw. Jest tylko pewien kłopot, a nawet dwa. Po pierwsze, informator, który naprowadza ją na trop seryjnego mordercy, sam nie żyje. A czy można polegać na wyznaniach ducha? Po drugie, podejrzanym o morderstwa jest bardzo przystojny brytyjski arystokrata Peter Lyman (Hugh Jackman). Nierozsądna Sondra (Scarlett JohanssonScarlett Johansson) zakochuje się w nim po uszy i wolałaby, żeby jednak nie okazał się wielokrotnym zabójcą. Czy za dużo oczekuje od życia?

  • Historia młodej, szukającej sensacji dziennikarki, która spotyka na swojej srodze starszego iluzjonistę. Podczas przedstawienia przemawia do niej duch zmarłego dziennikarza przekazując jej swoją ostatnią sensację (scoop), dotyczącą przystojnego milionera i tarotowego mordercy. Sondra Pronsky wraz ze swoim pomocnikiem postanawiają odkryć prawdę i opisać wszystko w gazecie.