In the Land of Women

plakat - W świecie kobiet (2007)

pressbook

STRESZCZENIE

Carter Webb (ADAM BRODY) jest początkującym pisarzem z ambicjami. Właśnie porzuciła go miłość jego życia ? Sophia. Ze złamanym sercem Carter opuszcza Los Angeles. Udaje się do sennego Michigan, by zaopiekować się chorą babcią, a jednocześnie rozpocząć w końcu pracę nad książką, o której napisaniu od dawna marzył.
...
Od kiedy tylko pamięta, Carter Webb zakochiwał się w jakiejś kobiecie. I, od kiedy tylko pamięta, poszukiwał tej jednej jedynej. Wszystko, czego szukał, znalazł w Sophie (ELENA ANAYA) i przez chwilę był szczęśliwy. Nie było mu to jednak pisane na długo.
Kiedy Sophia porzuciła Cartera w sklepie z kawą North Hollywood, nagle całe życie przewinęło mu się przed oczami. Ze złamanym sercem i w depresji Carter ucieka z Los Angeles do prowincjonalnego miasteczka w Michigan, by zaopiekować się swoją chorą babcią (OLYMPIA DUKAKIS). Ekscentryczna babcia Cartera, osoba o złożonym charakterze, daje mu możliwość zupełnie innego spojrzenia na życie.
Zaraz po przyjeździe Carter nawiązuje znajomość z mieszkającą naprzeciwko Sarą Hardwicke (MEG RYAN) i jej dwiema córkami: Paige (MAKENZIE VEGA), nad wiek rozwiniętą, tryskającą energią jedenastolatką oraz jej starszą siostrą Lucy (KRISTEN STEWART), nastolatką z problemami egzystencjalnymi. Zresztą nie tylko Lucy ma problemy ? Sarah także zmaga się z poważnym kryzysem osobistym. Poprzez znajomość z tymi trzema kobietami, zaczyna odkrywać, że to, co wydawało mu się końcem, jest początkiem czegoś zupełnie innego?
Dzięki Sarze znajdzie także tę prawdziwą miłość której szukał.

O FILMIE
opinie i nagrody
pozostałe