PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=400815}

Łowcy smoków

Chasseurs de dragons
6,5 8 678
ocen
6,5 10 1 8678
Łowcy smoków
powrót do forum filmu Łowcy smoków

Film moim zdaniem jest rewelacyjny. Co prawda ma kilka słabych momentów ale animacja jest piękna, muzyka dobra, dubbing polski wnerwia ale to nie wina twórców. Film jest trochę straszny i smutny więc raczej nie dla dzieci. ja daję 9/10-wielu filmom zawyżam ale co tam :D

ocenił(a) film na 8
emillo97

No ja akurat nie mam zamiaru ''Łowcy smoków'' nic zawyżać ,gdyż moim zdaniem zasługuję na solidną notę 8!
Gdy wczoraj na jednych z kanałów tv puścili tą animację dostrzegłem w rogu ,że jest dozwolona od lat ''7''. W sumie nic by nie było w tym dziwnego ,gdyby nie fakt ,iż w trakcie oglądania okazało się jednak ,że to nie jest typowa ''bajka'' dla dzieciaków.
Tak więc podpisuję się pod Twoim postem nie tylko jeżeli chodzi o to dla kogo tak na prawdę jest ta produkcja ,ale również dlatego ,że zauważyłem sam wspaniałą formę w jakiej zostali ''Łowcy.....'' przedstawieni. Tego w kinie animowanym wcześniej nie było i już raczej nie będzie ,a nawet gdyby to już będzie wówczas powielenie pomysłu, a to nie to samo.
Mega kolory , wspaniała muzyka, mocne sceny (nie tylko finałowa), w końcu fantastycznie ukazany świat grawitacji (bardzo realnie przemieszczające się skały , budowle itd.) , widowiskowość. Na prawdę mnóstwo plusów.
Minusami niestety dubbing a zwłaszcza piskliwy , skrzeczący , wnerwiający do bólu głos Zoe (Kluźniak). Nawet głos który podkładał Tyniec tak nie denerwował.
A i jeszcze ten niebieski pies a raczej smok. KAPITALNY wręcz :)
pozdrawiam i polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones