PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8673}

Ściana

Pink Floyd: The Wall
8,1 52 736
ocen
8,1 10 1 52736
7,9 17
ocen krytyków
Ściana
powrót do forum filmu Ściana

Film jest jednym wielkim teledyskiem. Teledysk ten jest raczej przeznaczony dla fanów muzyki tego zespołu inni niestety mogą się zanudzić ;) daje 8/10 bo lubie kawałek " Another Brick in the Wall ".
Pozdrawiam

krzysiek_in

jak widać nasze spoleczenstwo slucha dobrej muzyki jak film zajmuje az 61 miejsce w rankingu i tak trzymac:)

ocenił(a) film na 8
krzysiek_in

Nie tylko dla fanow :D
Ja kiedys sporadycznie slyszalem Pink Floyd, nie bylem fanem, ale ogolnie chcialem zobaczyc film bo slyszalem, ze jest dobry.
Musze przyznac, ze muzyka przedstawiona w filmie naprawde zachwyca!

ocenił(a) film na 7
krzysiek_in

Mi nie przypadł do gustu ten film. Strasznie męczyłem żeby dotrwać do końca. Muzyka jest dobra ,ale jako całość było jakieś ciężko strawne. 5/10 Taka jest moja opinia i rozumiem ,że mogę kogoś urazić tak nie pochlebną oceną filmu.

DerRizzo

Film jest dosyć ciężki w odbiorze, jak to mój kolega określil może mocno "zryć beret":DAle właśnie to w połączeniu z muzyką Pink Floydow tworzy rewelacyjne dzieło. Film lepiej się ogląda jeśli wie się co nie co o samym zespole i naprawdę gustuje się w tych klimatach...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones