plakat filmu Śpiączka

Śpiączka

Coma
7,4 8 493
oceny
7,4 10 1 8493
4 164
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":4639,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%9Api%C4%85czka-1978-4639/tv","text":"W TV"}]}
Śpiączka
  • iTunes - https://www.apple.com/pl/itunes

    wypożycz / kup
    od 9,99 zł


Doktor Susan Wheeler (Genevieve Bujold) pracuje w jednym z ogromnych miejskich szpitali. Pewnego dnia po rutynowej operacji jedna z pacjentek (Lois Chiles), prywatnie przyjaciółka Susan, zapada w śpiączkę. Zdrowa, nie z powodu błędu lekarza nie budzi się z narkozy. Podobne przypadki powtarzają się. Kolejną ofiarą comy, czyli śpiączki,Doktor Susan Wheeler (Genevieve Bujold) pracuje w jednym z ogromnych miejskich szpitali. Pewnego dnia po rutynowej operacji jedna z pacjentek (Lois Chiles), prywatnie przyjaciółka Susan, zapada w śpiączkę. Zdrowa, nie z powodu błędu lekarza nie budzi się z narkozy. Podobne przypadki powtarzają się. Kolejną ofiarą comy, czyli śpiączki, staje się sportowiec (Tom Selleck), który nie wybudza się po operacji kolana. Dr Wheeler postanawia dowiedzieć się prawdy o tajemniczych przypadkach śpiączki wśród zdrowych pacjentów. Wpada na trop afery,w którą musi być wplątana jedna z bliskich Susan osób. Teraz pani doktor nie ufa nikomu i wybiera się do tajemniczego Instytutu Jeffersona, centrum badawczego, by dokonać zaskakującego i makabrycznego odkrycia.

Śpiączka zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.