Film

The World to Come

2020
6,2 5
ocen
6,2 10 5
246
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"835189","linkUrl":"/film/%C5%9Awiat%2C+kt%C3%B3ry+nadejdzie-2020-835189","alt":"Świat, który nadejdzie"}
Norweska reżyserka ciepłym głosem Katherine Waterston opowiada w swoim drugim filmie o miłości, na którą nie można sobie... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Norweska reżyserka ciepłym głosem Katherine Waterston opowiada w swoim drugim filmie o miłości, na którą nie można sobie pozwolić. Na pewno nie na odizolowanej od świata amerykańskiej, XIX-wiecznej farmie, gdzie mieszka Abigail z mężem (Casey Affleck). Od czasu śmierci ich małej córeczki rzadko ze sobą rozmawiają, wypełniając dniNorweska reżyserka ciepłym głosem Katherine Waterston opowiada w swoim drugim filmie o miłości, na którą nie można sobie pozwolić. Na pewno nie na odizolowanej od świata amerykańskiej, XIX-wiecznej farmie, gdzie mieszka Abigail z mężem (Casey Affleck). Od czasu śmierci ich małej córeczki rzadko ze sobą rozmawiają, wypełniając dni uciążliwymi obowiązkami. Przybycie nowej sąsiadki Tallie (Vanessa Kirby) wnosi w samotne życie Abigail trochę bliskości. Łącząca je coraz mocniejsza więź nie podoba się jednak ich mężom - zazdrosnym o intymność i coraz częściej narzekającym na przedłużające się wizyty. Ale Abigail nie potrafi już żyć bez Tallie, choć doświadczane uczucia znacznie łatwiej opisać jej w prowadzonym dzienniku, niż wyznać drugiej osobie, jedynej, która doskonale rozumie jej położenie.

studio
Ingenious Media / Killer Films / Sailor Bear / Więcej...
data produkcji
2020
tytuł oryg.
The World to Come
inne tytuły
Świat, który nadejdzie (tytuł festiwalowy) Polska
Więcej...
  • Wyśmienite recenzje z Wenecji

    damiansport1

    Wygląda na to, że kino lesbijskie przeżywa swój najlepszy czas właśnie teraz. Życie Adeli, Carol, Portret Kobiety w Ogniu, a w tym roku World to Come i Ammonite. Pięknie.

    2