Wayne's World 2

opisy filmu

(4)
  • Wayne porzuca kablówkę i wspierany przez Gartha oraz ducha Jima Morrisona organizuje festiwal rockowy. Nie wie, że imprezę sabotuje jego własny agent, pragnący wyrwać ukochaną Wayne'a - Cassandrę.

  • Bohaterowie pierwszej części filmu, Wayne i Garth, są już dorosłymi mężczyznami . Jednak nie zachowują się poważnie i odpowiedzialnie jak na dojrzałych mężczyzn przystało. Nadal noszą długie włosy, jeansy i tenisówki, a przede wszystkim prowadzą swój zwariowany nocny show. I pewnie nigdy nie zmienili by swojego stylu życia, gdyby nie nagłe komplikacje. Dziewczyna Wayn'a chce wyjść za mąż za innego mężczyznę, znanego producenta muzycznego. Wayne musi udowodnić, że jest poważnym i odpowiedzialnym człowiekiem.

  • Wayne i Garth zrobili karierę. Jednak Wayne znudzony show-biznesem postanowił zorganizować festiwal rockowy. Sprzeciwia się temu ich agent, który za wszelką cenę chce odbić Wayne'owi dziewczynę.

  • Wayne?a nawiedza sen, w którym spotyka Jima Morrisona. Słynny muzyk każe Waynowi zorganizować wielki koncert rockowy. Rozpoczyna się gorączkowe przygotowanie koncertu.

    [opis dystrybutora]

opinie i nagrody
multimedia
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię