Film

12 Men of Christmas

2009 1 godz. 35 min.
5,3 5 832
oceny
5,3 10 1 5832
883
chce zobaczyć
{"id":"531393","linkUrl":"/film/12+m%C4%99%C5%BCczyzn+z+kalendarza-2009-531393","alt":"12 mężczyzn z kalendarza","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/13/93/531393/7359512.2.jpg"}
Ambitna publicystka planuje wydanie kalendarza ze zdjęciami dwunastu mężczyzn, którego dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne.

Przebojowa publicystka E.J. Baxter (Kristin Chenoweth) jednego dnia traci intratną posadę i narzeczonego. Z powodu braku ciekawych propozycji, przyjmuje pracę w Kalispell, małej mieścinie w Montanie. Jest tam odpowiedzialna za promocję miasta. Choć początki są trudne, rozpoczyna kampanię na rzecz lokalnej stacji ratowników - przekonuje 12 przystojnych i odważnych mężczyzn do wzięcia udziału w sesji do charytatywnego kalendarza.

na podstawie
studio
Fox Television Studios / Lifetime Television (współudział) / Lisa Demberg Productions
inne tytuły
Twelve Men of Christmas (alternatywna pisownia) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Calgary i Bragg Creek (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Film jakoś specjalnie wybitny nie jest, ale z drugiej strony lekki i przyjemny

  gobo23

  Do tego zawsze miło popatrzeć na bardzo kobiecą Kristin Chenoweth. Aczkolwiek zamiast tych facetów wolałbym popatrzeć na roznegliżowane bohaterki:)

  3
  • glowna aktorka blee

   Dawid_1220 ocenił(a) film na

   Denerwowal mnie jej skrzekliwy glos

  • Duma i Uprzedzenie

   moto9rola ocenił(a) film na

   Nie wydaje Wam się, że scenarzysta zaczerpnął kilka pomysłów z "Dumy i uprzedzenia"?

  • Przyjemny i optymistyczny film.

   aam38 ocenił(a) film na

   Bardzo fajny, taki pogodny i lekki. Po ocenie sądziłam, że zacznę oglądać i za chwilę wyłączę, a jednak obejrzałam z przyjemnością do samego końca. Mogłabym się przyczepić do drażniącego, dziecinnego głosu głównej bohaterki i do tego, że mężczyźni na zdjęciach w kalendarzu mieli być nago ... więcej

   1
   • Tragedia

    Scouser92dg ocenił(a) film na

    Dałem naciągane 4 ale film tragedia, zarówno fabuła jak i główna postać. W sumie to wszystkie postacie były beznadziejne, ogólnie nic ciekawego, w połowie chciałem wyłączyć film ale wytrwałem do końca. Nie polecam.

    1
    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.