PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741189}

183 metry strachu

The Shallows
5,7 47 768
ocen
5,7 10 1 47768
5,2 17
ocen krytyków
183 metry strachu
powrót do forum filmu 183 metry strachu

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 7

Świetny film , nie jakiś gniot typu Sharkenstein czy Sand Sharks :) Trzyma w napięciu i jest realistyczny.

conneryfan

Realistyczny zwłaszcza wtedy gdy z ogromną prędkością płynie na dno. spoko ciekawe jakie ma płuca. A skoro noga tak straszne wyglądała to wydaje mi się że nie powinna być do odratowania zwłaszcza gdy gangrena weszła. Byłoby bardziej realistycznie gdyby rekin nie zjadł stalowej kraty i na końcu miała by sztuczną noge.

ocenił(a) film na 7
jony

też mnie ta scena zdziwiła ale może ten łańcuch który trzymała jak opadał , miał ogromną wagę? A czy zjadł kratę to nie wiem, może nie połykał:)

conneryfan

bo to krata z bioodpadów była. a łańcuch hmm nie wiem do łodzi podwodnej był przywiązany albo jakiś chiński z napędem

ocenił(a) film na 8
jony

Szczęki nie były wcale bardziej realistyczne, a zwłaszcza w późniejszych częściach, gdzie miałeś nawet pomysł z rekinem, który tropi i mści się na rodzinie szeryfa :). Gdyby każdy film miałby być w 100% realistyczny, to wiałoby nudą.

ocenił(a) film na 8
conneryfan

Dla mnie 9/10 w kategorii filmów o rekinach. Wiadomo, że szczęk nic nie przebije, ale obok piekielnej głębi to dla mnie jeden z najlepszych filmów o rekinach i zapada w pamięci. The Shallows trzymało w napięciu do samego końca i film warto obejrzeć chociażby dla pięknej scenerii i zdjęć (tych podwodnych również). W wersji BD i na dobrym kinie domowym rewelacja :)

ocenił(a) film na 8
pawel86ck

Popieram!

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Według mnie całkiem dobry, zwłaszcza w porównaniu z denną serią "Rekinado". Zdjęcia fakt niezłe, ale to nie to, co w "Szczękach".

ocenił(a) film na 8
Peter2013

Pełna zgoda

ocenił(a) film na 8
conneryfan

Zgadzam się. Film trzyma cały czas w napięciu a przy okazji Blake jest piękna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones