PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741189}

183 metry strachu

The Shallows
5,7 47 845
ocen
5,7 10 1 47845
5,2 18
ocen krytyków
183 metry strachu
powrót do forum filmu 183 metry strachu

miesiąc później niż na całym świecie. tak powinno być z każdym filmem - nie dla psa kiełbasa!!

ocenił(a) film na 6
mercx

Nie jest tak źle. Najgorzej z premierami przeważnie ma Japonia :)
Ja jutro wybieram się na dwa horrory - The Shallows i Lights Out (tu akurat bez opóźnienia)

Ten rok zapowiada się na dobry, jeśli chodzi o amerykańskie kino grozy:
Obecność 2
The Shallows
Lights Out
Don't Breathe (wrzesień)
31 (wrzesień)

ocenił(a) film na 5
returner

o 31 wogole nie slyszalem, dzieki za info, ale skad wiadomo ze u nas bedzie we wrzesniu , bo na filmwebie jest tylko info premiera: 23 stycznia 2016 (świat)

ocenił(a) film na 6
mercx

To znaczy w przypadku "31" w reż. R.Zombie podałem premierę w Usa.
U nas tego filmu może w ogóle nie być w kinach albo będzie z dużym opóźnieniem.
Jego filmy w niektórych krajach są wyświetlane w kinach czasem dopiero ponad rok od premiery w Usa.
Tak czy siak wersja kinowa jest przemontowana dwa razy, aby była puszczana w kinach z kat R.
Na dvd/Bluray wyjdzie w Nc-17 dłuższa i brutalniejsza.

Co do The Shallows i Light Out to zauważ, że u nas te filmy są dużo szybciej w kinach niż na
przykład w Wielkiej Brytanii. The Shallows jeszcze później niż u nas dopiero w sierpniu,
a Lights Out w Polsce równo z premierą w Stanach, a u nich miesiąc po nas.
Tak jak pisałem najgorzej ma Japonia. U nich hity często są w kinach 3-4 miesiące po światowych premierach.
A filmy z mniejszymi budżetami nawet 6-15 miesięcy po premierach światowych.
W Japonii dziwna ta polityka kinowa, bo prędzej często pojawiają się filmy na dvd/blueray czy w necie w dobrej jakości niż u nich w kinach.

ocenił(a) film na 7
mercx

Anglia jest prawie zawsze na koncu... The Shallows dopiero co wyszlo, a Lights Out premiera 19 sierpnia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones