53 wojny

2018 1 godz. 22 min.
5,9 4 711
ocen
5,9 10 4711
5 804
chce zobaczyć
5,8 12
ocen krytyków
{"rate":5.75,"count":12}
{"type":"film","id":779949,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/53+wojny-2018-779949/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu 53 wojny
 • bielszczanin ocenił(a) ten film na: 8

  Małgorzata Popławska rola po prostu wybitna. Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tak dobrą grę aktorów jak tutaj. Film nie kopiuje od nikogo, nie pamiętam kiedy widziałem ostatnio w polskim kinie tak bardzo autorski, oryginalny film.

 • bielszczanin Magdalena Popławska

 • bartas33 ocenił(a) ten film na: 6

  luliluli570 hehe ten filmy jest lepszy od Klera , Wołynia , Najlepszy , Jestem Mordercą? weż zmień dilera

 • bo78 ocenił(a) ten film na: 8

  bielszczanin Prawda właśnie jestem po seansie i po prostu te kadry mnie wciągnęły całkowicie,wybitna gra bohaterki,klimat filmu,dźwięki wszystko to spowodowało że na pewno ten film zapamiętam na długo..

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

  bielszczanin To jest niezłe kino, choć w gruncie rzeczy bardziej kinowy monodram. Pani Magda, którą jako aktorkę, kocham ;-) za rolę w "Bez Tajemnic", tutaj też pokazuje swoje wielkie możliwości, a drugoplanowi aktorzy ją w tym z klasą wspierają. W tym sensie jest to na pewno warte obejrzenia.

  Jeżeli zaś chodzi o pozostały przekaz, to jest on płytki jak wiosenna sadzawka, gdyż jakże by inaczej, w czasie gdy półnaga pani Magda biega z pokoju do pokoju odwracając uwagę widza ;-) w drugim planie nie brakuje wybić propagandowego szamba, z którego to się dowiadujemy, jakim to Mandela wielkim człowiekiem był, jaka to rewolucja podobno miała miejsce w Polsce w 1989 roku i jak to jeden czy drugi rzeźnik czytał poezję swoim krwawym hordom. No i oczywiście, wincyj muzułmańskich uchodźców, wincyj lewych meldunków, bo skoro gdzieś im się jeszcze nie udało ustanowić państwa islamskiego i mają chwilową zadyszkę, to dajmy im szansę u nas. A w międzyczasie posłuchajmy razem wierszy o miłości, w ramach seansu autohipnozy.

 • bielszczanin Pani Popławska ma efektowną i trudną rolę i oczywiście daje rade, ale i tak Stroiński jest tu najlepszym aktorem w filmie - tak szczerze po prostu.

 • LukasCVGL ocenił(a) ten film na: 1

  bielszczanin To ciekawe, ską taka niska nota....

 • bielszczanin Nie rozbierałbym tego filmu na części. Jest bardzo piękny i to mi wystarcza.