PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32358}

8 Mila

8 Mile
7,3 193 936
ocen
7,3 10 1 193936
6,4 14
ocen krytyków
8 Mila
powrót do forum filmu 8 Mila

Bardzo dobry film

ocenił(a) film na 9

Film Bardzo dobry dałem aż 9/10 ponieważ uwielbiam Eminema i Rap który robi i cenie go za to ,że jako biały pozamiatał na hip-hopowej scenie oczywiście mówię tu o Eminemie z najlepszych lat ,potem zaczął robić chłam, film godny polecenia i zobaczenia.

Roberto19

Uwielbiasz eminema powiadasz... Powiedz mi co w nim widzisz ? W człowieku który tobą gardzi a nasz kraj ma za trzeci świat a cały naród za bandę idiotów . Wbij sobie do swojej głowy , że eminem tobą gardzi a ty go uwielbiasz . Jego teksty i wywiady na temat Polski i Polaków są jak przemówienia Goebbelsa , Hitlera albo Bismarcka . A poruszę temat jego talentu , czy ja wiem jak już mam słuchać taką komerchę i oglądać pajacowanie za gigantyczną kasę to już wole Ice Cube czy nawet 50 cent . Wracając do pierwszej części mojej wypowiedzi posłuchaj sobie piosnkę We made you , jest tam pełno momentów wyśmiewających Polaków czy Żydów . I wiele jego innych cytatów . Nie rozumiem jak można się takim kimś zachwycać....

ocenił(a) film na 8
bzykus100

sory gościu ale co ty za przeproszeniem p i e r d o l i s z ? gdzie ty słyszałeś, że mówi coś Polakach? a już przykład kawałka We Made You jest rozwalający.... ktoś ci naopowiadał bajek a ty w nie uwierzyłeś. Przykre

ocenił(a) film na 8
bzykus100

Eminem nie mówił nic o Polakach i nie jest komercyjny, a jego styl polega na śmianiu się z ludzi, jego rap jest świetny , a skoro on ci się nie podoba to nie słuchaj i się odwal

shadyfun4

"nie jest komercyjny," hahah żart roku

ocenił(a) film na 8
bzykus100

w ktorym miejscu w we made you masz jakiekolwiek nawiazanie do polakow? prosze zacytuj.

ocenił(a) film na 8
bzykus100

ktoś kto słucha 50 Centa śmie mówić o komercji?? w rapie nie ma już większej.. Shady obraził Polaków? to Polacy obrażają Eminema, bo nie znają angielskiego i sa debilami co tłumaczą "i hate polished jews" jako "nienawidzę polskich żydów" - po 1. polished oznacza polerowany a nie polski, nieuki, a po 2. "polished jews" to slangowe określenie karierowiczów

ocenił(a) film na 7
Deafir

Dobra, widać, że troll.

ocenił(a) film na 8
NexaT

oj obraziłem najlepszego i wgl najzajebistszego pół dolara? a może obraziłem polaczków?

ocenił(a) film na 7
Deafir

Nie, po prostu jesteś trollem. Eminem wiele razy podkreślał, że nie ma nic do polaków, i, że nie spalił żadnej polskiej flagi - ponieważ o tym także mówiono.

ocenił(a) film na 8
NexaT

oj bo podałem konkretny przykład a nie mówię jak wszyscy "bo Eminem wiele razy podkreślał że nie ma nic do polaków.." takie ogólniki świadczą że raczej gówno wiesz o Eminemie..

ocenił(a) film na 7
Deafir

Ej, ja czegoś tutaj nie rozumiem.
Pisząc, "dobra, widać, że troll" próbowałem Tobie uświadomić, że dyskusja z "bzykus100" nie ma sensu, czy do kogo ty tam pisałeś.
Później ja Ci odpisałem, to co sam wcześniej mówiłeś, a ty wyjeżdżasz z tym:
"oj bo podałem konkretny przykład a nie mówię jak wszyscy "bo Eminem wiele razy podkreślał że nie ma nic do polaków.." takie ogólniki świadczą że raczej gówno wiesz o Eminemie.."

WTF!?

NexaT

Było kiedyś o tym głośno, że nie lubi Polaków i żydów. On tylko sobie tak gada choć nie wiadomo, czy to było prawdą. Tylko on jest na świecie, że nie lubi Polaków i Żydów dajcie spokój. A co do jego muzyki nie Jestem fanem Rapu trzeba przyznać, że gościu jest niesamowity. Film był po prostu super prawdziwa historia Eminema.

ocenił(a) film na 10
bzykus100

twoja madka muwiła co innego jak jom jehałem w dupe z sanczem XD

Bezi1797

Ciebie matka to ortografii nie nauczyła.

ocenił(a) film na 9
Roberto19

Bzykuś MA RACJĘ.

Eminem, mieszkając na 8.mili miał za sąsiadów ekipę chłopaków z Polski, którym w niesmak było to, że biały jak mleczko chłopiec buja się z czarnymi. Spuszczali mu solidny oklep, za "zdradę rasy" i innych swoich ideałów. Koledzy Em'a (w 90% ekipa D12) nieraz proponowała interwencję, w celu wyjaśnienia sprawy jednak Eminem odmawiał - wolał wracać do domu okrężnymi drogami (chociaż i tak go łapali) niż dopuścić, by z tak błahego powodu, jakim jest głupota Polaków, w ruch poszły klamki.

Sytuacja trwała do momentu, w którym Eminem opuścił 8. milę.

Po czymś takim dziwicie się, że ma o nas takie, a nie inne zdanie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones