PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=239166}

Aż poleje się krew

There Will Be Blood
7,7 91 022
oceny
7,7 10 1 91022
8,7 43
oceny krytyków
Aż poleje się krew
powrót do forum filmu Aż poleje się krew

Zbieżnosć

ocenił(a) film na 9

Taksówkarz

Obywatel Kane

Wsciekły byk

Pieskie popołudznie

Mechaniczna pomarańcza

2001 Odyseja kosmiczna

Skarb Sierra Madre

Zawrót głowy i inne ,a teraz dołącza do nich ''Aż poleje się krew''

GhostFace

chodzi mi dokładnie ta sama myśl od rana. Akademia nigdny nie daje oscara dla filmow, ktore przerastają inne nominowanie. Otrzymują za to filmy, ktore podobają się amerykanom. Przykladem jest tutaj Rocky zamiast Taksówkarza.

Do tego wszystkiego pasuje jeszcze Czas Apokalipsy

ocenił(a) film na 7
GhostFace

Moze i Ghost masz racje, tylko ze w tym roku Anderson przegral z samymi bracmi Coen, a to sam przyznasz, jest liga superciezka i w sumie trudno wybrac miedzy tak wybitnymi rezyserami i ich dzielami. Na marginesie zas - 'Pieskie popoludnie' Lumeta przegralo statuetke z arcydzielem Formana (sam wiesz jakim na pewno), wiec nie uwazam wcale, by stala sie jakas wielka krzywda. Choc oczywiscie Akademia mogla byc bardziej sprawiedliwa i przyznac Oscary w tym roku Andersonowi w jakiejs kategorii. No, ale to juz przeszlosc. Najwazniejsze jest to, czy dana produkcja broni sie bez tych wszystkich oskarow i zlotych globow. Ja sie nie wypowiem przed seansem, dopiero po:)
Zacieram wiec raczki, bo juz za tydzien obejrze oba te filmy:)

ocenił(a) film na 9
Thommy

to jestem ciekawy twoich opinii i wydaje mi się że postawisz jednak na There Will Be Blood, pamiętaj oba w kinie - zasługują na to!

GhostFace

ja bym jeszcze dodał "barry lyndon" i "12 gniewnych ludzi"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones