PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=253534}
8,0 6
ocen
8,0 10 1 6
A Look Into 'The Forbidden Zone'
powrót do forum filmu A Look Into 'The Forbidden Zone'

Satysfakcja

ocenił(a) film na 10

Ten dokument to po prostu delicje. Mógłby mieć więcej relikwii, mam na myśli więcej nagrań z wariackimi Mystic Knights, ale dziękuję twórcom dokumentu za udostępnienie ich. Następna rzecz to pełno Elfmanów (szefu Rick z cygarem, Danny [on i Szatan, co za kontrast] i Frenchy z cudownym akcentem [myślałam, że tylko w filmie taki ona miała]) oraz innych sympatycznych gości z ekipy (przede wszystkim Suzy Tyrrell, she roxxx). Było mi bardzo miło zagłębić się w zakręcone dzieło jakim jest "Forbidden Zone". Elfmangasmic.

ocenił(a) film na 5
Tender_L

Hm, a jak zdobyłaś to nagranie? Ja ledwo zdołałam wygrzebać 'Forbidden Zone' i to na dodatek z komentarzami reżysera(?) - choć trzeba przyznać, że są śmieszne w niektórych momentach i wiele wyjaśniają, nie wspomniając już o poszukiwaniach angielskich napisów, które notabene chyba w ogóle nie istnieją.

ocenił(a) film na 10
Schizophrana

Zdobyłam z demonoid.com. Teraz już niestety tam nie ma wersji DVD tego filmu.
Napisy angielskie kiedyś ściągnęłam z jakiejś czeskiej strony.
Założę się, że ten komentarz (Ricka Elfmana i Matta Brigtha) jest jedną ze ścieżek dźwiękowych na tym pliku. Trzeba po prostu zmienić kanał dźwiękowy w opcjach dotyczących dźwięku w odtwarzaczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones