PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93860}

Agent z przypadku

Te wu mi cheng
6,8 13 515
ocen
6,8 10 1 13515
Agent z przypadku
powrót do forum filmu Agent z przypadku

A co do filmu, to każdy film z Jackie'm Chanem jest dobry:)

ocenił(a) film na 9

Według mnie lepszy jest Chan, bo ma na dodatek talent komediowy. Ale Lee też jest dobry!

ocenił(a) film na 6
Filodendron

Ale Lee też jest dobry! ??????
Lee był i jeżeli o tym, nie wiesz to nie masz sie co wypowiadać

Luki

Bruce Lee żyje!

ocenił(a) film na 7
p_x

Lee zyje pilem z nim wczoraj piwo :D

ocenił(a) film na 7

Biorąc pod uwagę upływ czasu,technikę robienia filmów akcji,to lepszy był i będzie Lee. Chan to bardziej komik niż aktor poważniejszych filmów.

ocenił(a) film na 8
pablo75

Komik?dlaczego? on sam mówi ze chciałby zagrac w jakims powaznym filmie zresztą nowa policyjna opowiesć nie jest komiczna Jackie gra tam świetnie.

ocenił(a) film na 9
walik166

o, dokładnie. Ja tam wolę Jackie'go, a te lepsze filmy?:) Jeśli ktoś nie zna, to właśnie "Nowa policyjna opowieść" i "Mit".

ocenił(a) film na 8
oldschool_punk00

ujme tak Chan jest bardzo dobrym aktorem Bruce Lee byl mistrzem i koniec dyskusji

walik166

Jackie Chan jest najlepszym filmowcem,a lee był za poważny

ocenił(a) film na 5

Jackie Chan to świetny aktor z talentem komediowym, a Bruce Lee to legenda. Nie ma sensu porównywać tych dwóch osób.

anita368

Jackie Chan też jest legendą, tyle ,że żywą. Niejednokrotnie narażał swoje zdrowie i życie, choć miał wszystko i nie musiał tego robić, ale jednak to robił z uśmiechem na twarzy ( i ciągle robi), w nieprawdopodobny sposób (ciśnie mi się na usta słowo - magiczny). Może trochę przesadziłem ale tak to właśnie odbieram. Bruce Lee - pionier, niesamowite umiejętności i charakter, ale Jackie Chan robił wszystko w bardziej finezyjny sposób.

ocenił(a) film na 4
legend 1

Bruce był wizjonerem, chciał realności, perfekcji, powagi... Chan jest klownem i nadaje się tylko do kina familijnego z tym swoim metronomicznym, mechanicznym, małpim stylem walki z którym walczył Bruce... i tyle :]
gdyby żył Bruce to pewnie nie byłoby filmów z Chanem, może kilka dla dzieci... takie jest moje zdanie... :]

zdecydowanie Chan ! ;)

Jeżeli chodzi o sztuki walki to jest tylko Bruce Lee na wszystkich miejscach podium, a dopiero później cała reszta świata...

ocenił(a) film na 6

Jackie Chan zdecydowanie.

ocenił(a) film na 8

Jackie Chan bez porównania .

Ale lepszy w czym ? W sztukach walki ? W graniu w filmach ? Bruce Lee i Jackie Chan to dwie, zupełnie inne osobowości. Chan gra zazwyczaj w komediach, natomiast Lee to swego rodzaju mędrzec i legenda filmów opartych na walce. W zasadzie nie da się porównać tych dwóch aktorów. (chyba, że porównać ich wzrost)

Lee. Mocarniejszy.

ocenił(a) film na 7

Chan to legenda kina kung fu, Lee to legenda kung fu ;)

ocenił(a) film na 7

Jackie Chan to kaskader.. Zna troche kung fu ale zadnym mistrzem nie byl.. Bruce Lee to mistrz wielu sztuk walk - W tym Aikido, kendo, teakwoodo, kung fu, karate, judo... Chan zna troche kunf fu i chyba ciut karate.. nic ponadto. To dobry kaskader i aktor z talentem komediowym tylko..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones