Odtwórz Zwiastun nr 1 1:22

Zobacz Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach zwiastun

Film

Police Academy 5: Assignment: Miami Beach

1988 1 godz. 30 min.
6,4 19 629
ocen
6,4 10 19629
745
chce zobaczyć
{"id":"31434","linkUrl":"/film/Akademia+Policyjna+5%3A+Misja+w+Miami+Beach-1988-31434","alt":"Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/14/34/31434/6950372.2.jpg"}
Komendant Lassard dostaje nagrodę, którą ma odebrać podczas zjazdu komendantów w Miami Beach. Decyduje się zabrać swoich najlepszych policjantów.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach
Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach (1988) Zwiastun nr 1 1:22
Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 1988 | Film Komendant Lassard dostaje prestiżową nagrodę "policjanta dziesięciolecia", którą ma odebrać na dorocznym Narodowym Zjeździe Szefów Policji w Miami Beach. Lassard i jego uczniowie bardzo się z tego cieszą, ale jest też zła wiadomość: porucznik Harris i jego asystent Proctor zawiązali przeciwko niemu spisek. Pod jego nieobecność przeszukali biuro i z dokumentów dowiedzieli się, że Lassard osiągnął już wiek emerytalny. Harris nie może pozostawić takiej wiadomości niewykorzystanej, jest to bowiem dla niego szansa awansu.

Komendant Lassard dostaje prestiżową nagrodę "policjanta dziesięciolecia", którą ma odebrać na dorocznym Narodowym Zjeździe Szefów Policji w Miami Beach. Lassard i jego uczniowie bardzo się z tego cieszą, ale jest też zła wiadomość: porucznik Harris i jego asystent Proctor zawiązali przeciwko niemu spisek. Pod jego nieobecność przeszukaliKomendant Lassard dostaje prestiżową nagrodę "policjanta dziesięciolecia", którą ma odebrać na dorocznym Narodowym Zjeździe Szefów Policji w Miami Beach. Lassard i jego uczniowie bardzo się z tego cieszą, ale jest też zła wiadomość: porucznik Harris i jego asystent Proctor zawiązali przeciwko niemu spisek. Pod jego nieobecność przeszukali biuro i z dokumentów dowiedzieli się, że Lassard osiągnął już wiek emerytalny. Harris nie może pozostawić takiej wiadomości niewykorzystanej, jest to bowiem dla niego szansa awansu.

boxoffice
$19 510 371 w USA
na podstawie
studio
Warner Bros. (przedstawia)
data produkcji
1988
tytuł oryg.
Police Academy 5: Assignment: Miami Beach
inne tytuły
Akademia Policyjna 5: Misja w Miami Beach Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 7/10

  2903 ocenił(a) film na 7

  Ta część nie jest taka zła, ale faktycznie brakuje w niej Mahoney'a.

 • Brakuje bohaterów z poprzenich części...

  foley8

  W tej części najbardziej brakuje mi Careya Mahoneya (ktoś wie dlaczego dalej nie grał?) i trochę mniej, tego specyficznego głosu Zeda - Bobcata Goldthwait'a..

 • Tendencja opadająca...

  zwichrowaniec ocenił(a) film na 6

  Reżyser chyba zbyt mocno chciał zrobić coś nowego i tym razem ponownie mniej uwagi skupił na naszych ulubieńcach, eliminując Mahoneya z grupy wyjazdowej i skupiając się na głupocie Harrisa. W poprzednich częściach to Mahoney był gwiazdą, a Harris dodatkiem który próbował zawładnąć akademią i ... więcej

 • Niebieksa Ostryga

  kenobi24i8 ocenił(a) film na 8

  Niestety tutaj seria zaczyna się pogarszać. Chociażby dlatego że brakuje Niebieskiej Ostrygii.

 • Właśnie jest na TVN. Lubię filmy z lat 80.

  użytkownik usunięty

  Świat już nigdy nie będzie taki, jak w tych filmach.

  2