PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601282}

Akademia wampirów

Vampire Academy
5,7 24 845
ocen
5,7 10 1 24845
Akademia wampirów
powrót do forum filmu Akademia wampirów

Film jest bardzo niskich lotow. Fabula dosc chaotyczna, malo przejrzysta, czulem sie jakbym ogladal juz jakas kontynuacje czegos. Akcja malo wciagajaca, gra aktorska stoi na niskim poziomie. Efekty slabe i wyczuwalne zakonczenie... nie polecam... 4/10

ocenił(a) film na 8
Bambim

cóż ja nie czytałam, ani nigdy nie słyszałam o serii a wszystko było jasne :p prosta ogłupiająca rozrywka. Jeśli spojrzeć na to z przymrużeniem oka to da się nawet pośmiać :D

ocenił(a) film na 8
juliett1993

poczytaj serię książek a wszystko stanie się jasne. Jest to początek , czyli takie wprowadzenie do całej historii o poznanych bohaterach i ich walce ze złem ( w tym wypadku złe wampiry - strzygi ) o przyjażni i miłości i trudnych wyborach. Moim zdaniem jest to fajny film zgodny z duchem książki.

ocenił(a) film na 4
markan4

nie wiem, nie czytalem ksiazki, film mi sie nie spodobal, wiec na pewno i ksiazki nie przeczytam... z drugiej strony jestes pierwsza osoba, ktora napisala o zgodnosci fabuly filmu z ksiazka, po przeczytaniu innych recenzji, nigdzie nie znalazlem takiego wpisu...

ocenił(a) film na 8
Bambim

no to już nic nie rozumiem. Jest dwa wyjścia albo: ktoś nie czytał serii - 6 tomów
albo nie zrozumiał przekazu, pomimo tego każdy ogląda i czyta oraz ocenia tak jak uważa i ma do tego prawo.Ja film oglądałam na Kinomanie - online nawet zaskakująco dobrej jakości no i to tyle i wbrew innym polecam obejrzeć. Czy Igrzyska Śmierci, wierna adaptacja Wam się podoba? Mnie nie.

użytkownik usunięty
Bambim

a gdzie oglądałeś ? możesz dać link ?

ocenił(a) film na 6

Książkę czytałam. Miałam nadzieje, że film będzie niezły, ale ten film to jakaś porażka. Ciężko się go ogląda, myślałam, że przy oglądaniu zasnę...

ocenił(a) film na 4

na DVD widzialem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones