PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690291}

Alicja po drugiej stronie lustra

Alice Through the Looking Glass
6,8 78 954
oceny
6,8 10 1 78954
3,2 6
ocen krytyków
Alicja po drugiej stronie lustra
powrót do forum filmu Alicja po drugiej stronie lustra

Choć 1 część była dobra to i tak miało sporo minusów. Ale i tak była dobra. Szykuje się kolejny dobry sequel,który jest lepszy od poprzednika. Tylko o co chodzi w ostatniej scenie zwiastuna? Kto ma tą ściętą głowę

Mam nadzieję że Disney wyda grę na podstawie filmu albo Disney Infinity 4.0 gdzie będzie świat Alicji.

I dobrze, że nie reżyseruje Tim Burton. Oby powstała 3 część gdzie wrogiem nie byłby czas a ktoś związany z przesterzenią wszechswiatem...

ALICJA NIE DA NOSA! ONA POKONA THANOSA!

To co napisałem wyżej to żart, że Alicja by pomogła superbohaterom Marvela w pokonaniu Thanosa.

Za bardzo ***** fantazjuję...

LordVader345

Cieszę się, że się podoba kotku. >:3

MadHatter2010

A tobie się podoba?

LordVader345

Oczywiście, że tak. Jestem taki podekscytowany.

ocenił(a) film na 9
LordVader345

Dokładnie !

Zwiastun prezentuje się mega dobrze !

ocenił(a) film na 7
LordVader345

Ściętą głowę ma chyba król, nieżyjący mąż czerwonej królowej. Dlatego ona się tak cieszy

LordVader345

Zaraz, czyli Czerwona Królowa ma brakujący Infinity Stone czyli Kamień Czasu? To dlatego Hulk zniknął, jest po drugiej stronie lustra, prawda?

HiddenStone

Jakby co ja sobie żartuję :D

LordVader345

A ja pytam całkowicie poważnie! xD

LordVader345

Witaj lordzievader345 co tam u ciebie widziałeś trailer civil war , podobał ci się , ogladasz ksw33 , wcześniej trafił do neta a przed nowymi gwiezdnymi wojnami bedzie ten sam , wiesz może kiedy bedzie trailer nowy deadpoola lub 1 x menow apokalipsy?

marvelfan_filmweb

Tak widziałem i był świetny
Ksw33 znaczy co?

Spodziewaj się go w czasie premiery filmu Gwiezdne Wojny tfa

LordVader345

Okej dzieki ksw 33 to konfrontacja sztuk walki gala nr 33 , po której stronie stoi starka czy steva?

LordVader345

czesc vader co tam u ciebie ? skomentujesz moja notatke o poscieli z sw i kocu z avengers ?

marvelfan_filmweb

Skomentowałem. U mjiw dobrze

LordVader345

to dobrze widziałes filmik z radioactive . tv kim jest iron man ?

LordVader345

to fajnie , skomentujesz moją 37 bitwe na blogu ronan vs yondu , czekasz na jutrzejszy 2 trailer deadpoola ? jak tam święta drogi lordzievader345 ?

marvelfan_filmweb

Yhm.
Tak
Dobrze mijają :)

LordVader345

to dobrze , jak myślisz kiedy radioactive da nowy filmik i kiedy będzie dubbing do 3 trailera pandy 3 części ?

marvelfan_filmweb

Myślę że po Sylwestrze :)
Dopiero w kwietniu. Son of a...(mowa o studio)
Czemu tak późno? No,spróbuje unilać spoilerów.

Oglądasz Adwekage?

LordVader345

ok , co to adwe ?, chodziło mi o zwiastun nr 3 do pandy kiedy będzie dubbing,bo że premiera w kwietniu to wiem , a tobie chodziło o son of god , czekaszna 8 czesc star wars , ponoć ma nie byc 9 dziwne co nie ?

marvelfan_filmweb

Jak to nie ma być 9?!

Adwe to człowiek ( :D ) i kolega Radioactive

LordVader345

a to fajnie ma jakieś fajne filmiki jak tak to sobie oglądne , sorry ma byc 9 część star wars , widziałeś 2 trailer deadpoola w wersji red band ?

marvelfan_filmweb

Jeszcze nie. A jest green band żebym mógł puścić młodszemu synowi?

LordVader345

Tak też jest wersja Green band byś puścił swojemu młodszemu synowi , a red band oglądnij sobie sam bez dzieci fajny trailer pozostaje tylko czekać na wersje z napisami pl. Patrz na mojego avatara fajny deadpool .

marvelfan_filmweb

Tak widziałem wcześniej za*****ty

LordVader345

dzięki twój też fajny , skomentujesz moje odliczanie do apockalipsy lub deadpoola ?

LordVader345

ok spoko

LordVader345

czesc vader co tam u ciebie skomentujesz moja nowa bitwe na blogu hyperion vs gldiator ?

LordVader345

czesc vader skomentujesz moje odliczanie do rogue one lub moją nowa notatke na blogu bluza z sw ?

LordVader345

spoko oglądałeś dziś mecz ?

marvelfan_filmweb

Nie. Wczoraj tak.

Jakie były dzisiaj wyniki?

LordVader345

dzisiaj nasi siatkarze przegrali z Francją 3 do 0 w setach

marvelfan_filmweb

NIIIIIEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!


NIE BĘDZIEMY W FINALE!
Ale zasłużone 4 miejsce jest :)

LordVader345

z kim teraz gramy o 3 miejsce ?

LordVader345

ok mamy 3 miejsce pokonaliśmy Niemców 3 do 2 w setach a w punktach 16 do 14 , skomentujesz moją nową notatke na blogu o bluzie z star wars lub moją nową 40 bitwe Midgard Serpent vs Ulik ?

marvelfan_filmweb

Wygraliśmy! Tak! :)
Ciekawi mnie czy w finale będziemy.

Tak, zagłosowałem już bowiem

LordVader345

dzięki , kupujesz komiks deadpool z wkkm

marvelfan_filmweb

Chyba tak :) ale nie publicznie, w internecie bo 40 zł za 100 stron w A5?! Jeszcze 200 w A4 ok.

Znasz jakiś dobry sklep z komiksami w Krakowie lub Lublinie?

LordVader345

w Krakowie Empik lub Inmedio lub Kolporter a w Lublinie to nie wiem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones