PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=465818}

Alicja w Krainie Czarów

Alice in Wonderland
7,1 367 666
ocen
7,1 10 1 367666
5,3 33
oceny krytyków
Alicja w Krainie Czarów
powrót do forum filmu Alicja w Krainie Czarów

Czy między Alicją a Kapelusznikiem rodziło się uczucie czy tylko mi się wydawało? Szkoda, że Alicja wróciła do normalnego świata.

uht184

Dlaczego wszyscy uważają że w tym filmie nie powinno być pocałunku bo dla dzieci??? Przeciesz w pocałunku nie ma nic gorszącego wręcz przeciwnie - najłatwiejsze i najpiękniejsze zobrazowanie uczucia miłości. Co do scen erotycznych i takich jak wspominiała demeter09 to rozumiem bo dzieci nie mają do tego dystansu.

A co do tej miłości między nimi to nie wydaje mi się żeby on kochał ją jak siostre (ale każdy może mieć swoje zdanie oczywiście) skoro nawet reżyser wstawił do scenariusza DWA pocałunki. :D

ocenił(a) film na 8
Sasza_5

no. najciekawsze to ze az DWA :D. wszyscy (prawie) pewnie mysleli ze byl jeden na koniec :P. a tymczasem dwa. :D
ohh... jaką ja mam okroopną nadzieje ze bedzie mozna zobaczyc ta scene na jakichs dodatkach na dvd... !!!

a tak wogóle to TERAZ leci BURTONOWSKI BATMAN ! :) na TCM .

użytkownik usunięty
x3_Carlisle

on nie mógł ją kochać jak siostrę bo w scenariuszu jest napisane że pocałował ją NAMIĘTNIE. jaki niby-brat całowałby namiętnie siostrę?

No... ja nie wyobrażam sobie żeby mój brat mnie namiętnie całował. Z resztą i bez, jaki brat całuje siostre w usta? Najwyżej takie delikatne cmoknięcie (ale tak się raczej nie robi, całuje się w policzek) choć tego to sobie w filmie nie wyobrażam...

użytkownik usunięty
Sasza_5

Ach... mnie to boli że tak to się skończyło :(
A mogło być tak pięknie...

Mnie też... szkoda że tych scen jednak nie dodali :( Może to dziwne ale dla mnie ta końcówka była smutna. Z pięknej Krainy Czarów wróciła do szarej żeczywistości i biznesu... to takie... nie magiczne. I na dodatek przykre że uznała prace za ważniejszą :( Na chcę następną część bo jak nie to z Maurą wykombinujemy żeby było nie miło ;)

Niektórzy uważają, że byli raczej jak ojciec i córka. To już jest przegięcie.
To wszystko było widać - to spojrzenie, te słowa... Depp spisał się na medal.
Przecież pocałunek to nic złego.
Nie podobała mi się scena, w której Skazeusz zarywał do ''Ym'', czyli do Alicji. Tu przebiegła mi po głowie myśl ''Nie dla dzieci''. Jak mogli takie coś zostawić, a nie dać pocałunku Alicji i Kapelusznika?!
Nie wiem jak wy, ale ja piszę część drugą i wyślę ją kiedyś Burtonowi. I do tego poproszę go oczywiście o autograf.
Ale te słowa ''A może zostań...'' to było takie romantyczne już myślałam, że będzie pocałunek, albo chociaż uścisk.
Matko, właśnie zauważyłam, że siedzę na tym wątku już godzinę... Uzależniłam się od tego... Dobra, ja muszę lecieć, żeby tą drugą część pisać. Już dużo napisałam, ale wiele przede mną...

ocenił(a) film na 6
uht184

A nie wie ktoś, czy planują następną część??

Yennefer_22

Jeśli będzie duża oglądalność pierwszej to tak bo kasy będzie z tego mnustwo ,a jeśli nie no to po co jak nikt na to nie pujdzie... (prawie)

ocenił(a) film na 6
Sasza_5

Prawie - bardzo dobre słowo :) Ja bym na bank wyciągnęła całą klasę na drugą część :D

Yennefer_22

Komu to mówisz :D Ja razem z tobą ;)

użytkownik usunięty
Yennefer_22

No jasne że coś wykonbinujemy! xD
Hej a może zrobimy zrzutę na drugą część?

Ja tam jestem za xD
Dla drugiej części - wszystko ;D

użytkownik usunięty
Sasza_5

Wyślij to Burtonowi xD
Zdziwi się i może do ciebie zadzwoni!

Właśnie xD Może się nademną zlituje i wyprodukuje tą 2 część... Ma ktoś maila?

użytkownik usunięty
Sasza_5

Ja szukałam ale jakoś mi to nie wyszło...:(

ocenił(a) film na 8

no chyba maila nie ma...
ale ja dopiero co, tydzien temu wyslalam do niego list ( zprosba o autograf xD) jakby ktos wczesniej mowil to bym tam napisala, ze ma zrobic cz. 2 ...
:D
jestem ciekawa czy doczekam sie odpowiedzi... i kiedy...

x3_Carlisle

Kurczę... ale pech :/ Szkoda że wcześniej nie napisałaś że wysyłasz :)

użytkownik usunięty
Sasza_5

Hehe wyślemy mu worek!
(pełen listów oczywiście) ;)

Będzie miał co czytać... ,a jeśli dopisać tam pomysły to i z czego wybierać :D

użytkownik usunięty
Sasza_5

1. worek - proźby o 2 część
2. worek - pomysły na 2 część
3. worek - proźby o autografy
4. worek - groźby xD

No będąc nim to ten 4 to czytała bym z najmniejszą ochotą xD

użytkownik usunięty
Sasza_5

No wiesz... jak proźby nie pomogą to jest plan awaryjny ;)
Dopiszemy karteczkę "Jeśli nie zgodzi się pan na drugą część- proszę przeczytać"

O tak ,a na odwrocie "Jeśl pan ma słabe nerwy niech lepiej zgodzi się od razu" xD

użytkownik usunięty
Sasza_5

I nasz numer telefonu! (policja będzie miała uciechę) xD
"Zadzwoń w razie problemów lub braku pomysłów"

Tak, albo problemów z rozwiązaniem worków bo kiedy ja wiążę to robię takie supły że... lepiej ty wiąż :)

użytkownik usunięty
Sasza_5

Ale jak ja je zwiąże to one pod samym wzrokiem się rozwiążą! xD

ocenił(a) film na 8

noo. moze wyslemy mu jeszcze te nasze rysunki :D. dodadzą mu weny.
a to ktos chce dołaczyc sie do tego bloga o ktorym pisalam w temacie o ali i hatterze??
a wiecie co? ...nagrywam moją Alicje w wonderland :D. z kolezankami. wstawie go na bloga :D. ale tam bedzie pare tych usunietych scen ;)

x3_Carlisle

oki koniecznie napisz kiedy ;) co do tych rysunków to też dobry pomysł tylko że jeśli chcemy tę drugą część to moich lepiej wysyłać nie będę... nie chcę żeby przed otwarciem worków dostał zawału xD

ocenił(a) film na 8
Sasza_5

xDD
noo a musze isc jutro do kina po plakat kapelusznika. zamowilam sobie w naszym malutkim kinie u dyrektora (mojego wujka :D). taki sliiiczny wieeelki plakacik!!

x3_Carlisle

Ja też chcę... za dobrze masz xD Olbo ja mam za źle... :(

użytkownik usunięty
Sasza_5

[wielkie oczy] Hej ale to nie fair!
Ja też chce taki plakat! xD
Powiedz wujkowi że zrozpaczona terrorystka potrzebuje go. ;D

ocenił(a) film na 8

dobra...
chociaz to pewnie i tak nic nie zmieni.
jak mieszkasz gdzies w okolicach starogardu gdanskiego to mozesz sobie do nas do kina przyjsc. napewno daliby ten plakat. wujek zawsze jak juz u nas nie wyswietlaja to wszystkie plakaty rozdaje rozszalalym fankom xD

użytkownik usunięty
x3_Carlisle

rozszalałym fankom?
to mógłabyś już od razu podać moje imię! xD
A co do starogardu- ja mieszkam w okolicach Gdyni więc trochę daleko...
ale dla TAKIEGO plakatu na piechotę mogę przyjść :D

ocenił(a) film na 8

to i tak nie zle. w koncu to ok 50km. a nie ja np z warszawy... oo...
jak chcesz to przchodz bo wszystkie wyjdą xD :P
(a to napisz do mnie na tego skype.)

użytkownik usunięty
x3_Carlisle

Jak wyjdą to pobiegne za tymi dziewczynami i wywę im je z rąk! (nie ma to jak szaleńczy napad o poranku) xD

ocenił(a) film na 8

taaa... i powinno je sie jeszcze skrocic o glowe xD
a wiesz ze w krewetce (cinema city) sa tekie fajowe podelka do popcornu? :D takie z hatterem! xD
kupilam sobie i moja mama i siostra i wszystkie teraz zdobia moj pokój xDD

użytkownik usunięty
x3_Carlisle

[szał] Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
Idę jeszcze raz do kina!
I porwę z wystawy tę tekrurową postać hattera co widziałam!

ocenił(a) film na 8

hahh.
a wlasnie stawiam na tego mojego nowego bloga filmik ktory dzis zrobilam.
nagranie mojego dziela na chodniku :D zaraz powinno sie pojawic.
alice-hatter.blog.onet.pl

użytkownik usunięty
x3_Carlisle

Tak, tak mam zapisane i zaraz sprawdze ;)

Ale bez sens... u mnie nie było niczego z Hatter'em więc nie miałam szans sobie pokoju ozdobić :( Też chcę mieć plakat... i pudełko od popcornu (najlepiej z popcornem). Trzeba było iść kiedy był sezon. Na dwujke pójdę jako pierwsza... nie tak jak na pierwszą ostatnia. Bo nawet tekturowe postacie mi już wykupili...

użytkownik usunięty
Sasza_5

Nie tylko tobie...
------------------------

ocenił(a) film na 8
Sasza_5

o jennyyy... no to wspolczuje.
ja tez musze byc pierwsza w kinie! zaraz na premierze... ale wtedy to musze do gdanska jechac (albo do gdyni :D) bo u nas to miesiac po premierze maja :P :P.
korcze mu juz piszemy jakby ta 2 miala byc napewno..
no tak- bo bedzie. taki atak na burtona napewno cos da xD

x3_Carlisle

No pewnie xD Trzy na jednego ,na pewno wymięknie xD

użytkownik usunięty
x3_Carlisle

A jak nie da to wyślecie mnie w paczce i wtedy się będzie działo...! ;D

ocenił(a) film na 8

oo napewno!

..........<zakrotkizakrotkizakrotki>

Ciebie to w ostateczności xd Jak już nic nie pomorze ;)

użytkownik usunięty
Sasza_5

Hehehe...
Jasne, ja bym mu tam piekło urządziła! XD

Wiecie może czy będzie druga częśc?Baaardzo bym chciała !

ocenił(a) film na 8
switala6c

kto by nie chcial? :D ja wiem tylko ze wlasnie krece drugą czesc z kolezankami. [nasza firma to Vikki&Marton Productions xDD]
niedlugo wstawie tu link :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones