PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 705
ocen
7,6 10 1 520705
8,4 46
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

mogę przełknąć jednego, za film roku, bo może faktycznie nic lepszego nie było, ale reszta za co ??? Strasznie słaby film. NIE POLECAM

ocenił(a) film na 10
Karule

Beka z was pseudoznawcy, american beauty to jest film o życiu. To jest film doskonale opisujący ludzkie dążenia, pragnienia i myśli. Wszystko co możesz zobaczyć w życiu = american beauty, amerykański sen. Zielona mila bardzo dobry film, ale nie zasłużył na statuetkę, ponieważ wystarczy wystrzec się błędów reżyserskich i odpowiednio dobrać obsadę, żeby zekranizować książkę Kinga w dobry sposób (patrz Misery). American beauty to jeden z lepszych filmów o życiu jaki widziałem, równać się z nim może chyba tylko Donnie Darko i Życie (z Eddiem Murphym i Martinem Lawrencem, polecam gorąco)

ocenił(a) film na 3
Mily209

Twierdzisz że to jest film o życiu ? To nie wiedziałam że wszystkie baby są stuknięte mają stuknięte córki no i oczywiście że każdy facet w wieku średnim wali sobie codziennie konia nawet przy żonie i marzy o jakiejś młódce bez przesady są takie przypadki ale nie zdarzają się one nie wiadomo jak często żeby stwierdzić że to jest film o życiu za wielkie słowa jak na ten film

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

dosłownie traktować filmy to sobie można, ale raczej nie takie

ocenił(a) film na 3
Mily209

A kto tutaj traktuje go dosłownie ?!

ocenił(a) film na 10
Aiva1993

"To nie wiedziałam że wszystkie baby są stuknięte mają stuknięte córki no i oczywiście że każdy facet w wieku średnim wali sobie codziennie konia nawet przy żonie i marzy o jakiejś młódce bez przesady są takie przypadki"

ocenił(a) film na 3
Mily209

Chyba nie wiesz w jakim kontekście było to pisane ale nie mam zamiaru ci tego tłumaczyć ;]

ocenił(a) film na 6
Karule

Ani Zielona Szmira, ani American Beauty nie zasłużyły w 1999 na statuetkę. Najlepszymi filmami były w tamtym roku Oczy Szeroko Zamknięte i Magnolia i to one powinny zostać nagrodzone.

użytkownik usunięty
gowniarz_wyniosly

AB >>> Magnolia

Bo żaby, wiadoma pioseneczka i zakończenie.

ocenił(a) film na 6

żaby>>płatki róż

no i sam film poważniejszy, bardziej złożony. Przy problematyce jaką podejmuje, AB wymięka.

ocenił(a) film na 8
gowniarz_wyniosly

Tutaj mógłbym się zgodzić, a nie zielona mila zielona mila zielona mila zielona mila zielona mila arcydzielo arcydzielo arcydzielo, chyba ckliwości. Niektórzy myśleć nie potrafią.

Karule

'Żeby błaha i prostacka historia z tak banalnym przekazem"

No wypisz wymaluj "Zielona Mila"

"taki kicz "

Tu również "Zielona Mila"

ocenił(a) film na 9
loolee

dzieki za opinie, chyba zaraz go zapodam po raz czwarty

ocenił(a) film na 5
reynewan79

no przyjrzyj się przyjrzyj dokładnie jak wyglądają cycki młodych dziewczyn xD

ocenił(a) film na 3
loolee

Też się dziwię dlaczego aż tyle oskarów dostał ten film mogę się jedynie zgodzić z oskarem za zdjęcia ale nic więcej . Oglądałam ten film wczoraj i uważam że jest dziwny świrowaty i w sumie nie wiadomo o co chodzi jest połączone kilka wątków świrusa walącego konia stuknięta żona , czubowata córka łacznie ze swoim chłopakiem no i jej śmieszna koleżanka która opowiadała wszystkim że się pieprzy na prawo i lewo a co się okazało była dziewicą . Masakra oglądałam ten film i doszukiwałam się czegokolwiek interesującego , ale nie znalazłam nic. Dla mnie nie ma podniety , ale jeśli ktoś z nudów chce obejrzeć jakiś w film o niczym to polecam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones