PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 705
ocen
7,6 10 1 520705
8,4 46
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

American Kicz

ocenił(a) film na 9

'American Beuty' obejrzałam po raz pierwszy dopiero niedawno, gdy leciał w telewizji. Pomyślałam sobie: "O fajnie, nareszcie coś ciekawego do zobaczenia." Przynajmniej taką miałam nadzieję, gdyż wielu znajomych mówiło mi, że to świetny film. I co? Okropny!!! Strasznie mi się nie podobał! Sądziłam, że skoro dostał tyle Oscarów, to musi być niezły. Ale bardzo się rozczarowałam. Cały film kompletnie nie trzyma się kupy, w dodatku przedstawia tak porąbane sytuacje, że są one możliwe tylko i wyłącznie w Stanach. Gorąco nie polecam.

ocenił(a) film na 2
Candy_2

niech ja Cie usciskam!
A myslalam, ze, z moja ocena A.Beauty jestem zupelnie osamotniona - straszny kicz, komercha i inne zarazy!

ocenił(a) film na 8
Candy_2

oceniłas na 9. Rozdwojenie jaźni?

użytkownik usunięty
sylwia2010r

No właśnie

sylwia2010r

Ładny wykop, 11 lat. :P

ocenił(a) film na 8
juve_fan_sebek

wcale nie było trudno znaleźć:)

ocenił(a) film na 8
Candy_2

kicz dla hamburgerożerców.

ApolloCreed_

Odpowiedź po 11 latach to chyba nowy rekord Filmwebu.

ocenił(a) film na 9
Evangarden

http://www.filmweb.pl/film/Szeregowiec+Ryan-1998-179/discussion/Najlepsze+30+min ut+w+historii+kina,377

pawelcu

No dobra, jednak nie.

Evangarden

ja miałam tak samo...nastawiłam się na rewelacyjny film ,który dostał Oscary ,a tu d upa!da się go obejrzeć,ale za co dostał te nagrody!!no ludzie!! rzeczywiście ukazuje problemy ...ale takie same jak na całym świecie...wszędzie jest zdrada,homoseksualizm,narkotyki i kryzys wieku średniego ...jak dla mnie film na jeden raz i już nigdy więcej.

ocenił(a) film na 10
habibi18

ee tam kazdy lubi co inneg ja go moge ogladac co jakis czas bo jest zaj i jak komus sie nie podoba to jego sprawa bede go bronil

ocenił(a) film na 5
Chucky_Tbg

pewnie ze względu na cycki... xD

ocenił(a) film na 10
loolee

nie tylko ;) ale za duzo pieknosci to nie ma w tym filmie blondyna ma tylko fajne cialko brunetka jest gruba nie lubie otylych tylko chiriderki sa ladne musze jeszcze raz obejrzec bo chyba tak

ocenił(a) film na 9
Chucky_Tbg

Jak chcesz coś obejrzeć z pięknościami to obejrzyj 90210 ;).
Ja uważam ten film za rewelacyjny. Totalnym zaskoczeniem dla mnie było to, że ojciec Ricka okazał się kryptogejem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones