PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=836}
7,6 520 705
ocen
7,6 10 1 520705
8,4 46
ocen krytyków
American Beauty
powrót do forum filmu American Beauty

Ocena na 11

ocenił(a) film na 10

Każdy powinien mieć możliwość ocenienia jednego filmu na 11, żeby wyróżnić wg niego najlepszy film.

Avalanch

To możesz dać 1 ocenę 10/10 i wyjdzie na to samo.

neo_angin

Albo dać jedno serduszko - ulubiona jest w sumie jedna rzecz.

ocenił(a) film na 8
Evangarden

Oj, nie prawda :) jak dla mnie kilka filmów zasługuje na 10 i serce, a jednak jeden z nich chciałabym szczególnie wyróżnić :)

pigandworm

Samo znaczenie słowa "ulubiony" wskazuje na jedną rzecz - w tym przypadku film.

ocenił(a) film na 8
Evangarden

czy słowo ulubiony nie ma liczby mnogiej? Nie jestem polonistą, ale jestem pewna, że ma. :)

pigandworm

W takim wypadku daję po jednym serduszku na jedną "kategorię" - ulubiony film, aktor, aktorka, gra, serial itd.

ocenił(a) film na 8
Evangarden

Musisz mieć bardzo smutne życie, skoro tak mało widzisz ws nim piękna.

pigandworm

Albo znam sens stworzenia dziesięciostopniowej skali i możliwości wyróżnienia czegoś serduszkiem.

ocenił(a) film na 10
Evangarden

Tak zrobiłem. Dzięki :)

ocenił(a) film na 9
Avalanch

10/10 to praktycznie film idealny, skoro rzucasz dziesiątkami na prawo i lewo to twoj problem :)

ocenił(a) film na 10
Dudeck

Mam 31 filmów którym dałem 10. Każdy z nich według mnie jest idealny. Jednakże zwycięzca może być tylko jeden więc chcę to wyróżnić. Skorzystałem z pomysłu @Evangarden.

Avalanch

11/10 to nadaje się na takie pseudo serwisy jak fotka. Ale możliwość oznaczenia jednego filmu jako swojego ulubionego rzeczywiście by się przydała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones