PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 348
ocen
6,8 10 1 73348
7,0 17
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

On ją zdradził z tą blondyną i miał z nią dziecko ?
Gdzie Anna pojechała pociągiem na zakończeniu ?

ocenił(a) film na 8
toffifee17

Wroński nie zdradził Anny. To były tylko jej urojenia, gdyż popadła w obłęd dlatego się zabiła.
A pociągiem jechała do Wrońskiego, który w tym czasie był u matki (tak przynajmniej było w książce).

użytkownik usunięty
toffifee17

polecam przeczytać książkę. piękne dzieło. anna była chorowicie zazdrosna, ciągle zamknięta w 4 ścianach, sama, stale oczekujaca na wrońskiego, który miał swoje obowiązki. a ona była wyklęta. nie wiedziała, gdzie jest, co robi, czy nie znajdzie sobie w jej mniemaniu bogatsej, lepszej, ktorej nie musialby sie wstydzic i wszystkiego jej poswiecac a zyskac. w ksiazce jest napisane, zepopelnia samobojstwo z zemsty, w mysl 'ja ci pokaze-nie chciales ze mna zostac?to juz mnie nigdy nie bedziesz mial!' -pamietam to. jednak gdy juz skoczyla, to krzyknela chyba \nie!\ tak jakby w ost chwili chciala sie wycofac lecz bylo juz za pozno.... tu jest to jakos inaczej pokazane, nie wiem do konca nie pamietam... a wronski? bardzo cierpial........... bo on ja na prawde kochal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones