PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620185}
6,8 73 348
ocen
6,8 10 1 73348
7,0 17
ocen krytyków
Anna Karenina
powrót do forum filmu Anna Karenina

Źle dobrani aktorzy, Keira stuczna, bez emocji a Wronski jeszcze gorszy. Nudny film nie poruszający w żaden sposób widza.

Sinead86

Zależy jakiego widza ;)

ocenił(a) film na 9
Sinead86

co dla ciebie jest chemią ...

ocenił(a) film na 9
Loralina

Moim zdaniem od chemii to tam aż buzuje...

ocenił(a) film na 9
MadameAg

Podzielam twoje zdanie, dlatego nie mogłam nie zadać tego pytania ..

ocenił(a) film na 3
Loralina

Nie zauważyłam między nimi tej iskry w oczach, żadnej namiętności, nic, po prostu twarze bez emocji - tak to widziałam.

ocenił(a) film na 5
Sinead86

Zgadzam się całkowicie aktorzy pierwszoplanowi fatalnie fatalnie dobrani. Ten Wroński no nie no nie , gdy czytałam książkę to sama prawie się w nim zakochałam a tutaj ... "maślany" jakiś taki bez wyrazu i charakteru.

ocenił(a) film na 7
Sinead86

Tez miałam takie wrażenie. Keira w ogóle nawet fizycznie mi nie pasowała. Za chuda... Choć nie jest to może dostateczny argument. Jakoś chciałabym w Kareninie widzieć więcej kobiecości, a wychudzone ciało Keiry wydaje mi się mało kobiece.
Poza tym denerwuje mnie jakaś maniera w mimice Keiry. Coś dziwnego robi z ustami, jakby wciąż się wydurniała przed kamerą.

Wroński wyglądał jak taki.. fircyk. Śliczny chłopaczek z loczkiem na czołem. Jak dla mnie za mało męski, za mało poważny.

ocenił(a) film na 3
Sighma

Dokładnie, zero męskości we Wrońskim. Chłopcyk taki.

ocenił(a) film na 9
Sighma

Sposób w jaki zakochał się w Annie dowodzi, że de facto Wroński fircykiem, playboyem był. Niekoniecznie musiał emanować męskością.

ocenił(a) film na 4
Sinead86

Popieram .jestem bardzo rozczarowana .Uwielbiam filmy kostiumowe .Ten film jest nieudany .

ocenił(a) film na 9
slgosia

Po prostu film proponuje nowatorską formę, a po filmy kostiumowe najczęściej sięgają tradycjonaliści.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones