PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3923}
7,2 3 248
ocen
7,2 10 1 3248
6,0 13
ocen krytyków
Aria dla atlety
powrót do forum filmu Aria dla atlety

piękny, magiczny film

ocenił(a) film na 10

postac goralewicza dosyc nietypowa: silacz o golebim sercu; brutal uwielbiajacy opere; gigant kochajacy piekne kobiety, pewnie dlatego wlasnie jego *historia* jest tak piekna i wzruszajaca. a majchrzakowi tylko w to graj. czy ktos wyobraza sobie kogos innego w takiej roli? genialny aktor.

ocenił(a) film na 9
katrol

Pan Krzysztof Majchrzak rzeczywiście fantastyczny,to może nawet rola życia,choć przecież aktor żyje i pracuje.Ale myślę ,że również nie da się przecenić roboty pana Bajona.Wedle mnie to Jego najwazniejszy film i najpiękniejszy.Ocierajacy się o kino poetyckie,ale nie przekraczający tej cienkiej granicy, za którą widzowi psuje się zabawę.Pamiętam o ,,Magnacie" i o ,,Balu na dworcu w Koluszkach" ale to tym filmem zapisał się w historii kina polskiego.Film zrodzony z pasji kina w ogóle i wyjątkowej opowieści o życiu Góralewicza.9/10.Ukłony ,esforty

ocenił(a) film na 9
esforty

chciałem zgłosić nadużycie za powyższy komentarz. 10/10!!!
Rzadko mówię i zgadzam się, że film jest magiczny piękny itd. ale klimat tego dzieła przenosi w zupełnie inny wymiar. to ta poetyka, która pozwala odczuwać lub miejscami "przestać odczuwać" i unosić się lecz nie przekracza granicy. Brawo Majchrzak, brawo Bajon!!

ocenił(a) film na 6
katrol

Majchrzaka uwielbiam, wszedł w rolę - zresztą jak zawsze. Film ma kilka poważnych niedociągnięć warsztatowych, które niestety momentami wyglądały tak, jakby sam Ed Wood kręcił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones