PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=399300}

Artur i zemsta Maltazara

Arthur et la vengeance de Maltazard
6,2 25 890
ocen
6,2 10 1 25890
4,5 4
oceny krytyków
Artur i zemsta Maltazara
powrót do forum filmu Artur i zemsta Maltazara

FILM ŚWIETNY I CHOCIAŻ MAM WRAŻENIE ŻE CAŁA DRUGA CZĘŚĆ TO TYLKO WSTĘP DO KOLEJNEJ TO I TAK BYŁ CIKAWIE I BARDZO KOLOROWO!! PODOBAŁO MI SIE JEDYNY MINUS TA TAKI KONIEC NI Z GRUSZKI NI Z PIETRUSZKI OGLĄDASZ I TU NAGLE KOŃCZĄ NIESPODZIEWANIE I PISZĄ CIĄG DALSZY NASTAPI.... ! 9/10 Z A SKOPANE ZAKOŃCZENIE

ocenił(a) film na 1
londontown

Niestety ja dałam 1 choć jeszcze żadnego filmu nie oceniłam tak nisko :(
Niestety jest to najgorsza produkcja która oglądałam w życiu, pieniądze wyrzucone w błoto!
Szkoda nawet słów na komentarz!! Daje go tylko dlatego by przestrzec innych, pamiętających pierwsze Minimki.. smutek i żal

Nie wiem kto ocenił ten film na 7 z groszem (taka jest obecna ocena na filmwebie). ja dałam 1, mój chłopak dałby 0 ale od głosu się wstrzymał(wobec nieobecności 0 na skali).

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
prasanta

Sądze, że aż taki zły nie był aby dawać 1 no ale taka była Twoja wola :) Oczywiście był o wiele gorszy niż częśc pierwsza. Za mało Minimków było, mało humoru, za dużo retrospeckji które się nieco ciągnęły. Uważam, że film został wydany teraz aby wiecej zarobić, bo wydany w dwóch częściach zarobi więcej, a przecież to nie serial aby urywać film (no w najciekawszym momencie) i pisać "C.D. nastąpi" :/
jakoże cz. pierwsza mi się podobała wiec poszedłem na 2 a 2 skończyła się zmuszając mnie do póścia na część 3 - tak też zrobię...no i oby było lepiej ;) całość (cz. 2 i cz. 3) jako 160 minutowy film była by o wiele lepsza bo jak widać widz ma niedosyt pozobaczeniu tej produkcji. Pzdr !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones