PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=589952}

Artysta

The Artist
7,5 51 135
ocen
7,5 10 1 51135
7,3 33
oceny krytyków
Artysta
powrót do forum filmu Artysta

Podeszłam do niego z dużą rezerwą i początek, fakt, mnie nie zachwycił. Kiedy miałam już wyłączyć, coś mną ruszyło i oglądałam dalej i dalej aż do końca. Film fantastyczny. Więcej niemych filmów!

ocenił(a) film na 8
Sinead86

Podzielam Twoją opinię. Mi ten film równiez sie podobał, choć przyznam, że z powowdu przyzwyczajeń do filmów dzwiękowych, brakowało mi głosu. Scieżka dzwiękowa (muzyczna oczywiście) przyjemna dla ucha i przypomniały mi się stare czasy filmów niemych. Aktora Jean Dujardina znam z francuskich parodii "Bonda" - nie wiem czy widziałaś, więc miałam trochę inne patrzenie na tego aktora :-) :-). W tej poważnej roli wypadł całkiem dobrze. Warty polecenia. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Sinead86

Zgodzę się w 100%. Wrażenia bardzo podobne.:) To był mój pierwszy film niemy(aż wstyd) i z pewnością zachęcił mnie do sięgania po ten gatunek w przyszłości. Te smaczki w filmie,te nawiązania....No i cudowna przerysowana maniera! Co do zakończenia- zaskoczyło!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones