PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842429}

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Astérix et Obélix, l'Empire du milieu
5,9 10 555
ocen
5,9 10 1 10555
3,8 9
ocen krytyków
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka
powrót do forum filmu Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Ogólnie ma swoje lepsze i gorsze momenty, jedne rzeczy mogą się podobać inne mniej, wszystko jest kwestią gustu i tego kto co szuka, ktoś gdzieś pisał że aktorzy są źle dobrani a ja uważam że akurat do najważniejszych ról ( może z małym wyjątkiem ) bardzo dobrze, no i ta księżniczka, może wiele nie mówi ale w sumie i po co jak uroda mówi za nią ( bardzo ładna ), jest też wielki Zlatan co by nie pisać do tej roli nawet i się  nadał, mi tam osobiście szkoda że Marion Cotillard jest tutaj aż tak mało ( nie wiem czy nawet 5min jest na ekranie ) mimo że jest już raczej mocno nie młoda (47 ) to cały czas bardzo ładna twarz, co do samej fabuły może i prosta i przewidywalna ale trudno było spodziewa się czegoś innego, podsumowując może nie jestem zachwycony ale jestem bardziej na tak niż na nie...

slobi

Dokładnie ani to złe ani dobre, bardzo mocna średniawka, choć minusów chyba jednak więcej niż plusów, dobór aktorów porażka, po za Obelix'em i Chińczykami, reszta galów, cezar a zwłaszcza paskudna Kleopatra to zdecydowanie nieprzemyślane posunięcie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones