PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204305}

Ator niezwyciężony

Ator 2: L'invincibile Orion
2,7 49
ocen
2,7 10 1 49
Ator niezwyciężony
powrót do forum filmu Ator niezwyciężony

Ator walczy tu z niewidzialnymi ludźmi, jaskiniowcami-kanibalami (taaak! jest nawet pokazane jak ich szef zjada świeżo wyprute serce!), wielkim wężem (to niestety jedyny potwór w tym filmie) i z różnymi wojownikami. Gdzieś tak do połowy było fajnie, ale potem zaczeło się to wszystko psuć. Ator latający na lotni i rzucający granatami w swoich przeciwników to zdecydowanie najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem w filmie heroic fantasy! Film nawala na całej linii pod względem braku potworów (nie licząc tego wielkiego węża, którego ledwo widać), bo tych przecież człowiek najbardziej oczekuje oglądając taki film.

Malignus

nie wiem czy oczekuje potworów napewno oczekuje fabuły która jak przy poprzedniej części zawodzi najbardziej rozwalił mnie wstęp gdzie mniej więcej po 5 min scenie która nic nie wnosi mamy retrospekcje z jedynki z którą poza postacią głównego bohatera nic nie łączy:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones