PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93666}
5,5 5 056
ocen
5,5 10 1 5056
Atrakcyjny pozna panią
powrót do forum filmu Atrakcyjny pozna panią

Postanowiłem obejrzeć ten film w TV, jednak dawno nie widziałem takiego gniota. Film ani nie jest śmieszny ani też dramatyczny. Jedyny plus tego filmu to bardzo ładny krajobraz. Reszta słaba, a nawet bardzo słaba.

Darth_Artas

Ja aż tak surowy nie jestem- to jednak nie jest w pełni profesjonalna produkcja, ale coś w rodzaju spełnionego marzenia reżysera. Chciał zrobić ten film i udało mu się to pomimo bardzo małych środków, którymi dysponował. Film nie jest zły, brakuje mu po prostu w pełni profesjonalnej ręki. A krajobrazy na żywo są jeszcze ładniejsze;). Wychowałem się w tych okolicach;). No i żałuję, że z biegiem czasu coraz rzadziej mogę je oglądać.

ocenił(a) film na 2
TomasT

Hahaha ale mam nosa, od razu mówiłem, że jesteś ze wsi gdzieś, ale nie sądziłem, ze aż takie zadupie, Wschód Polski Polska B, ostoja katodebili. No ładnie, ładnie. Teraz się nie dziwię, że jesteś niewykształconym pustakiem co to nawet Nocy i dni nie rozumie, a zachwyca się filmem.....Atrakcyjny pozna panią i Znachorem ahahaahahahah Tak, a Noce i dnie to tylko na polonistyce. Motycz hahahah co za wsiur hahahah

Myszkin_filmweb

Co za chamstwo i prostactwo.... Bardzo to przykre i smutne...

Myszkin_filmweb

A cha i co cie tak bawi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones