The Hitcher

1 godz. 23 min.
6,0 12 440
ocen
6,0 10 12440
2 572
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":216015,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Hitcher-2007-216015/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Autostopowicz
  • Głupawa parka, która ucieka przed policją chociaż nic nie zrobili i jeszcze głupsza policja, która daje sie mordować całymi grupami jak małe, ślepe pedałki jednemu psychopacie, 2/10 i 2 tylko ze względu na Sean'a Bean'a

• arhigetes Jestem tego samego zdania , takiego Sci fi w thrillerze nie widziałem nigdy , tak nielogicznego zachowania głównych bohaterów chyba też dawno nie widziałem , nie jestem w stanie przytoczyć teraz cytatów z tego gniota aczkolwiek pare razy zaśmiałem na głos jak reżyser wykonywał takie bzdurne zabiegi by tylko sprowadzić głównych bohaterów na droge mordercy ... o zgrozo . Jedyne czego nie można temu filmowi odmówić to tego że trzyma w napięciu a to dlatego że psychol mógłby się przecisnąć przez otwór na listy żeby tylko ich dorwać.

• wpiotr93 ocenił(a) ten film na: 6

Pegi1910 E tam nielogicznego. Po prostu laska w tej restauracji czy czymś tam zobaczyła zakrwawionego faceta, i zamiast pomóc zadzwoniła po gliny, ci wzięli pare za morderców. Autostopowicz morderca jest cwany, w dodatku psychiczny. Zachowanie policji tym bardziej. Z reszta wypowiedzi się zgadzam :). Końcówka filmu najlepsza.

• wpiotr93 Moim zdaniem film trochę inaczej powinien się skończyć, przy scenie wyskoczenia Grace z fajczącego się pojazdu i pociągnięciu za spust zanim John zabije szeryfa. John umiera, a Ci cali i zdrowi.