PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676364}

Babadook

The Babadook
6,0 65 161
ocen
6,0 10 1 65161
7,1 31
ocen krytyków
Babadook
powrót do forum filmu Babadook

Przeglądając recenzje: 100% od 11 recenzentów na Rotten Tomatoes i 88/100, wychodzi na to, że to
najlepszy horror ostatnich lat. Must see.

ocenił(a) film na 8
DeGreZet

heheh mam tak samo ;)

ale jak na razie zostało nam tylko czekać, bo nigdzie w internecie nie ma Babadooka :(

ocenił(a) film na 10
SilverP

Film jest absolutnie genialny, widzialam w kinie.Emocje sa niezapomniane.Szczerze polecam.Przepraszam za brak interpunkcji, klawiatura oszalala:)

ocenił(a) film na 8
amais

już daawno nie czytałem takiego komentarza nt. horroru :P to musi być na prawdę dobry film >.<

ocenił(a) film na 10
SilverP

Nie nazwalabym go horrorem...ale kazdy ma wlasna teorie:)

ocenił(a) film na 9
amais

Ten film czy tego chcesz czy nie jest HORROREM. Gdyby tam nie bylo tej postaci 'DEMONA KRUKA' to by mozna uznac ten film za THRILLER/PSYCHOLOGICZNY . Bardzo mi sie ten film podobal w kinie i szkoda ze minelo tyle czasu a nie ma go na TORRENTACH ;-(

ocenił(a) film na 9
DeGreZet

ZIOMUS... Bylem na tym filmie w kinie i jestem zachwycony... Zgadzam sie z tymi osobami co tak wysoko oceniaja ten film... Klimat, muza, gra aktorow (szczegolnie postac malego chlopca) to powoduje ze ten film na dlugo zostaje w pamieci. Nie wiem czy wiesz ale to Polak byl autorem zdjec w tym filmie(wczesniej ten Polak robil zdjecia do 'SALI SAMOBOJCOW')...

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

To on leci gdzieś w kinach?

ocenił(a) film na 9
Dealric

OBECNIE JUZ NIGDZIE... Swego czasu byl grany w 'MULTIKINACH' i 'KINACH STUDYJNYCH' a niestety mial bardzo mala ogladalnosc i reklame wiec szybko go zdjecli z ekranu. Musisz poczekac miesiac gora 2 i pojawi sie na TORRENTACH i na plytach DVD w sklepach.

ocenił(a) film na 8
punisher822_filmweb

Reklama musiała być wręcz minimalna, bo do multikina chodzę dość regularnie na filmy, a jakiegokolwiek plakatu, reklamy nic nie widziałem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones