PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735131}

Babka

Grandma
6,0 3 915
ocen
6,0 10 1 3915
6,9 12
ocen krytyków
Babka
powrót do forum filmu Babka

Dosc prosta historia jakich wiele ale opowiedziana z nutka czarnego humoru Film o miłosci i trudnych wyborach zyciowych przedstawiony w dosc inteligentny sposób nie ma tej sztucznosci z jaka kreci sie filmy dla mas i porusza trudne niewygodne tematy Taka szara bardzo klimatyczna perełka jak dla mnie i daje mocne 8 :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Arlic

Zgadzam się,bardzo fajny i przyjemny film,babka wymiatała.Najlepsza scena jak babcia przywaliła chłopakowi wnuczki i wymusiła od niego kasę i zabrała mu zioło :D.

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Ja padlem ze smiechu jak dostala w oko od tej malej dziewczynki przed klinika aborcyjna hehe :)

ocenił(a) film na 8
Arlic

Jestem "katolką"kochającą kino. Film jest dobry,bądź nie, niezależnie od tematu!

ocenił(a) film na 8
defoewill

Prosze patrzec na daty postów!! Kazdy ma prawo wierzyc w co chce i jak mu sie łatwiej zyje Ja osobiscie wole gorzka prawde niz slodkie klamstwo Chyba pani do konca nie skumała przekazu filmu Dla mnie KATOLICYZM to łagodna forma sekty i opium dla mas(religie) Film bardzo trafnie w pewnych momentach to okazuje Wiec prawdziwy KATOLIK moze czuc sie urazony(Aborcja) Mam nadzieje ze ja Pani nie uraziłem jak tak to PRZEPRASZAM Pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 8
Arlic

Pozdrawiam 31.01.2018. Zauważyłeś(zauważył pan :P),że ludzie zabierają głos nawet po dziesięciu latach pod postami?Najlepsze jest to, jak wyglądają nasze oceny:8=8.Ode mnie 8-ka również mocna.Życzę dużo fascynujących seansów w 2018.

ocenił(a) film na 8
defoewill

Dziekuje wzajemnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones