PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539161}
6,5 37 689
ocen
6,5 10 1 37689
5,6 7
ocen krytyków
Bad Boys for Life
powrót do forum filmu Bad Boys for Life

Do czasu obejrzenia pierwszego trailera miałem poważne obawy co do tego filmu. Teraz czekam z niecierpliwością na "Bad Boys 3". Widać, że twórcy wielokrotnie nawiązują do przednich części. Poza oczywistymi wymianami zdań bohaterów, dobrymi pościgami i strzelaninami są i mniejsze smaczki takie jak niszczenie auta Mike przez Marcusa, narzekający kapitan, Mike narzucający luksusową marynarkę itp. Mam nadzieję że całość będzie trzymać poziom wybranych do zwiastuna fragmentów :)

ocenił(a) film na 6
malysz369

też mam takie wrażenie i nadzieję jednocześnie. film wygląda, a raczej zwiastun jakby powstał parę lat po BB 2, a nie po tak dłuuugim czasie. Lawrey grubszy i zdecydowanie lepiej wygląda, taki tatuś ;) Kiedyś czytałem, że Smith nie chciał grać w tym filmie, potem miał być serial czy coś. Nagle odpalam zwiastun a tu takie zaskoczenie. Nie dość że normalny film to z całą obsadą, łącznie z kapitanem ;) Tylko czekać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones