PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275969}
7,2 343
oceny
7,2 10 1 343
Bandeiji
powrót do forum filmu Bandeiji

indyjski rock

użytkownik usunięty

Japoński zespół gra indyjskiego rocka? Odważna decyzja. Łatwiej przyszłoby im grać rock koreański, więcej fanów w Japonii, a i muzyka to bardziej przystępna i mniej skomplikowana do zagrania.

Indyjski rock... Szacunek!

Indie to rodzaj muzyki rockowej. Nie grają go tylko japończycy, ale też amerykanie ;P Nie chodzi tu o indyjskiego rocka, opis jest nieodpowiedni.

yeap to błąd osoby tłumaczącej opis filmu, a ten co zatwierdził również się nad tym nie zastanowił. Indie rock to nie indyjski rock : to " gatunek muzyczny, którego nazwa pochodzi od angielskiego słowa independent – niezależny. (..) Indie rock niekiedy określa się jako podgatunek rocka alternatywnego". (z wikip.) Poza tym akcja filmu nie dzieje się we współczesnej Japonii tylko lata 90te
a co do filmu - nawet dobry, pokazuję ciężką ścieżkę do "kariery"/zaistnienia w świecie muzycznym w tamtych latach oraz poszczególne uczucia i relację członków zespołu. Jestem zadowolna z gry aktorskiej, postarali się nawet :D tak więc takie 7/10 się należy. Co do muzyki i utworów w filmie - niektóre nie odpowiadały mi totalnie, inne mnie urzekły - wszystko zależy od gustu =]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones