PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606190}
4,3 71 971
ocen
4,3 10 1 71971
3,3 16
ocen krytyków
Bejbi blues
powrót do forum filmu Bejbi blues
Mia_1000

17, 1/10
Już po wyjściu z kina żałowałam, że na takie coś poszłam. Film beznadziejnie nakręcony, gra aktorska... od razu widać, że niektórzy pierwszy raz grają. A co do scenariusza może i o życiu, ale nie każda dziewczyna by chciała mieć w tym wieku dziecko, zachować się nieodpowiedzialnie i idiotycznie, a potem gdy dziecko umrze zupełnie jakby nie miała uczuć chcieć kolejne. Może się i tak raz, dwa a może i kilka razy stało w życiu. Ale to nic. Tylko głupota młodych.

Mia_1000

15 lat 3/10 pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 4
Mia_1000

22 lata i 4/10. Dałabym więcej za tematykę, bo choć zachowania bohaterów podkoloryzowane to niestety wcale nie tak dalekie od prawdy. Kiedy przyjeżdżam na dzielnicę, na której kiedyś mieszkałam, widzę znajome twarze, dziewczyny w wieku 17-18 lat z dzieciakami w wózkach, a ich słownictwo i zachowanie wcale nie różni się od zachowania głównej bohaterki. Niby nie jestem dużo starsza, a przeraża mnie dzisiejsza młodzież, niektóre osoby, z którymi chodziłam do podstawówki mają już po 2-3 wyroki za sobą i to są najczęściej właśnie tatusiowie tych dzieciaków w wózkach.

Przez cały film miałam nadzieję, że do tego domu wkroczy w końcu opieka społeczna, jestem przerażona tym, co się z tym dzieckiem działo (i w szoku, że w ogóle jacyś realni rodzice dali swoje dziecko, żeby zagrało w tym filmie, w jednej scenie w mieszkaniu jest taka siekiera od papierosów, że można by było nożem kroić).

Ocena tak niska za grę aktorską i stronę techniczną filmu. Pomysł był dobry, gorzej z wykonaniem.

Mia_1000

27 i 2/10 syf

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

18 i 7/10

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

32 lata i ocena 2/10. Normalnie dałabym 1/10, ale dołożyłam punkt za cudowny epizod Renaty Dancewicz i małą rolę Mateusza Kościukiewicza. A tak, to samo dno. Koszmarne wykonanie, gra młodych aktorów mocno poniżej przeciętnej, trzęsąca się kamera... Do obejrzenia jedynie po kilku puszkach piwa ( oglądałam na trzeźwo i nie wiem jakim cudem wytrzymam ten chłam do końca)

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

powoli zaczynam rozumieć dlaczego ludzie np. debilne "komedie romantyczne" oceniają wysoko a filmy ukazujące beznadziejne postacie są ostro krytykowane wręcz tępione .... no cóż boimy się nawet pomyśleć ... że coś tak przygnębiającego może nas dotyczyć ..... a prawda jest taka że to życie pisze scenariusze do filmów i wielu z nas zachowuje się jeszcze gorzej ...... hipokryzja ?????

Mia_1000

16. Moja ocena to 2/10.

ocenił(a) film na 3
theszymonfilipiak

23, moja ocena 3/10. Dobry pomysł na film, przesłanie również. Niestety wykonanie, gra aktorska - słabo, słabo...

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

20. 2/10

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

21 2/10

ocenił(a) film na 7
Mia_1000

22 - 7*

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

22, ocena 2/10.
Nie wiem jaki sens jest w robieniu takich filmów. A jeśli młodzież jest aż taka płytka to nie widzę przyszłości tego kraju.

ocenił(a) film na 7
dzieciool

bo ten kraj powoli rzeczywiście nie ma mieć przyszłości ... co mądrzejszych i bardziej wykształconych wyciąga się za granicę a pozostałemu "motłochowi" funduje się biedę i bezrobocie i wysokie podatki, wtedy nie będą się chcieli "mnożyć" i o to chodzi .... tania ziemia w tanim kraju jest w cenie .....

ocenił(a) film na 1
Mia_1000

Jak wystawiałam ocene miałam 16, 2/10 ;p

użytkownik usunięty
Spicegirl24

15 lat
2/10
Jeden z najgorszych filmów jakie widziałam. Nie podobał mi się montaż, a co dopiero fabuła. Jak można zachowywać się tak bezmyślnie? Nawet jeśli już pojawia się dziecko, to jak można je tak traktować? Nie umiem sobie wyobrazić, że ktoś, nawet nastolatek kilka lat starszy ode mnie, mógłby tak potraktować dziecko. Okropne.

ocenił(a) film na 3

22 lata 3

ocenił(a) film na 6
Mia_1000

27 lat - ocena 6

ocenił(a) film na 2
anonimqa

20 lat - 2/10

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

14 lat, ocena: 3.
niezła historia, fatalny montaż, zakończenia już nie skomentuję.

użytkownik usunięty
Mia_1000

30 lat ocena 10/10

15 lat, ocena 1/10.

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

15 lat, również ocena 2. Z całym szacunkiem dla twórców filmu,: pomysł ciekawy, obsada dobra - wykonanie dno. Przykro mi bo zapowiadał się bardz dobrze :(

ocenił(a) film na 1
Mia_1000

16 lat/ 1/10
Pierwsza jedynka jaką dałam xd
Przy tym filmie galerianki to arcydzieło .

ocenił(a) film na 6
Mia_1000

Powiedzcie mi tylko co s tym dzieckiem się stało? Czy ono umarło, oddali je???

ocenił(a) film na 7
kasiulec12

umarło

ocenił(a) film na 6
ikivv

dziękuje

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

16 lat, ocena 8/10
Nie rozumiem jednak co ma wiek do oceny filmu...

ocenił(a) film na 7
korba225

zgadzam się

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

17 lat - 2/10

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

44 lata, dałem trójkę

ocenił(a) film na 3
Mia_1000

21 lat ocena 4 /10 scenariusz nie najgorszy ale słabe aktorstwo szczególnie lewa jest główna bohaterka niewyraźnie mówi i ma ciągle takie same miny według mnie do roli Natalii mogli dać Milenę z galerianek myślę że lepiej by to zagrała

Mia_1000

26 lat 3/10

Mia_1000

30 lat 8/10

ocenił(a) film na 2
Mia_1000

30 lat. nota 2/10. na plus za zainteresowanie tematem malotat matek. i tyle. reszta na typowo polskim poziomie, czyli niskim

ocenił(a) film na 5
Mia_1000

34l - ocena 5
SPOJLER:
gdyby nie załamująca końcówka, dałbym pewnie 6, ale jako słabo ukulturalniony zwykły zjadacz chleba i jako wrażliwy ojciec dwójki dzieci :] nie jestem zwolennikiem filmów z tak tragicznym zakończeniem.

pawelski1000

22 lata/ ocena:1
syf

ocenił(a) film na 6
Mia_1000

6/10 - lat 31 :-)

użytkownik usunięty
Mia_1000

wieku nie podaje a ten film to badziewie ocenę widać...

ocenił(a) film na 8
Mia_1000

17 lat 9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones