PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=797284}
5,4 1 086
ocen
5,4 10 1 1086
Bel Canto
powrót do forum filmu Bel Canto

.... jest to naaaaaj gooooo r szyyyyyy film od X czasu !!!!! Kto to tak spieprzyył? Na pewno nie główna aktorka i aktor....
SZKODA CZASU, i zbierało mi się na wymioty, jest aż tak słabo

celloz1

Zgadza się - straszny dramat. Nawet, gdy J.Moore "śpiewa" synchronizacja z jej ruchami warg jest prześmieszna.
I tak, jak napisałem w swoim komentarzu do tego "dzieła" - tylko zabrakło, by na końcu w roli wybawcy zakładników wystąpił Steven Seagal :) - pasowałby idealnie do tej szmiry...

celloz1

Jak można pomylić Amerykę Południową z Afryką... i to FILMWEB robi takie błędy - co się z wami dzieje?

celloz1

Wow...nawet na Filmwebie nieczęsto się zdarzają tak spięci idioci.
Ogarnij się synu....

celloz1

faktycznie spodziewalam sie czego lepszego po takiej obsadzie- Julliana Moore chyba jest zdesperowana skoro przyjmuje takie role. Wszystko w tym filmie rozwija sie w przyspieszonym tempie -nauka jezykow, nauka spiewu, nauka gry w szachy ,romanse i wreszczie wspolna zabawa razem z terorystami - troche smieszne . Najlepsza w tym filmie jest linia melodyczna - jestem zawiedziona bo ksiazka byla wspaniala a tak ja zepsuli....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones