PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 356
ocen
7,7 10 1 28356
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Nie mogę

ocenił(a) film na 10

uwierzyć,że tak mało osób widziało ten film.........!!!!!?????????

ocenił(a) film na 8
Selma

???
Ja jeszcze..ja widziałam "Benny&Joon"... :)

użytkownik usunięty
Selma

???
Ja, jeszcze, ja widziałam ten film..i bardzo lubie "Benny&Joon".......

ocenił(a) film na 10

Nawet
nie wiesz jak baaaaaaaaardzo mnie to ucieszyło:)) Zawsze to jedna osoba więcej:)

ocenił(a) film na 9
Selma

ja też widziałam:) wczoraj na tcm:D

nie mogę go ściagnać:(:(

ocenił(a) film na 10
martini215

heh ja też go widziałam na TCM :):) Fajny film... tylko niewiem gdzie i jak go ściągnąć ;/;/;/ nie jesteś sam/a :)

ocenił(a) film na 9
madziiulkka1

Ja też ogladałam i też na tcm. Faktycznie bardzo fajny :-)

Selma

film naprawdę fajny, taki klimatyczny ;). jak kktoś nie oglądał jego strata.

ocenił(a) film na 10
Selma

Ja oglądałam. Mam go na kompie :D



za krótki

ocenił(a) film na 10
anikav

ja też oglądałam ten filmik i też posiadam go na kompie :):)

ocenił(a) film na 9
Selma

Ja też widziałem. Bardzo fajny film. No i oczywiście Johnny był znakomity!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
mona_20

Ja też widziałam . Bardzo fajny i interesujący film.

ocenił(a) film na 8
mona_20

będzie za krótko: przeuroczy :)

Selma

masz całkowitą rację załozycielko tematu ! Film widziało stosunkowo mało ludzi, a szkoda ( pisałam to już na tym forum tzn jest tu gdzies i moj temat) pewnie daltego, że to jeden z wczesniejszych roli Depp'a Warto go obejrzeć dla poprawy humoru polecam będziecie pod wrażeniem talentu Johnny'ego
pzdrrr

megan_

Ja widziałam 2 razy i jeśli kiedykolwiek uda mi się zdobyć DVD, to ta ilość tysiąckrotnie się powiększy!!!Kooocham film i Johnny'ego w roli Sama... Pięęęknie

Szkocka

właśnie obejrzałam ten film na TCM :) super naprawdę mi sie podobał :) Genialna rola Johnnego :)

Selma

no tak ... nie jest nas wiele ... ale to mało osób w zakresie użytkowników Filmwebu ... ciekawe jak jest w rzeczywistości (?)

ocenił(a) film na 10
CiHa

Tez widziałam na TCM.
Swietny film, 10/10, Depp jak zwykle wspaniały. :D

Selma

no ale cóż ... mało nas, ale jedno moge powiedzieć : Cieszę się że jestem wśród tych niewielu którzy to oglądnęli ... (heh - czuję się bardziej wyjątkowa :D :D :D) ... mogę mówić o robieniu frytek rakietką tenisową i nikt nie będzie wiedział o co chodzi ... jak coś sie robi popularne, to już nie jest aż tak interesujące ...

"Some cultures are defined by their relationship to cheese."

THE END

CiHa

Ja wole to "Have we an internal sequin issue to deal with, Benjamin?" :)

Selma

A ja nie mogę uwierzyć w to, że więcej osób oglądało "Piratów z Karaibów" niż "Ojca Chrzestnego", nie mogę uwierzyć w to że, Johnny Depp jest wyżej w Top niż Stanley Kubrick, nie mogę uwierzyć, w to że ktoś daje 9 Armagedonowi, a 6 Big Lebowskiemu, nie mogę uwierzyć w to, że za 100 lat nie będzie mnie na tej Ziemi. I co z tego?

Selma

ja widziałam :) A dużo osób nie widziało bo ten film nie jest po prostu tak sławny jak np. Piraci. Nie ma co się dziwić. Na filmwebie nie ma nawet galerii :( I z własnego doświadczenia wiem, że jak na filmwebie nie ma, to film nie jest warty uwagi (choć nie zawsze ;). Zresztą sam film nie jest jakiś tam świetny, jest po prostu przeciętnym filmem.

ocenił(a) film na 8
Selma

uu ja go widziałam jak miałam z 14 lat albo i mniej , ale pamiętam, że mnie zauroczył;]

Selma

Obejrzałam i jakoś nie czuje się lepsza od innych. Wahałam się między 6 a 7, ale ostatecznie wystawiłam siódemkę.

użytkownik usunięty
Ktos_tam

ja oglądałam wczoraj na tvp 1. film bardzo mi się podobał, najlepszy był Sam robiący tosty:)a tak ogólnie takiego filmu jak ten nie da się porównać z żadnym innym. był po prostu świetny i bardzo oryginalny.

Ktos_tam

A jednak zmieniłam zdanie - moja ocena wynosi 6.

Ktos_tam

A ja też oglądałam. Świetny. Opłacało się na niego czekać. Najlepsze jest to jak robił tosty :D.

Ktos_tam

rzecz gustu :D ... mnie się podobał ... ale cóż by to było gdyby wszystkim podobało się to samo ... moim zdaniem film był świetnie zrobiony ... scenariusz, muzyka, gra aktorów ...

ocenił(a) film na 10
Ktos_tam

Że tak zacytuję Pani odpowiedź "I co z tego?"
A jeśli chodzi o Kubricka niżej niż Deppa - no to chyba oczywistym jest, że będzie wyżej skoro regularnie kręci filmy i każdy (może prócz Piratów) jest warty zobaczenia, masa i tłum idzie za afiszem kultury konsumpcji i banału więc nie ma co się nad tym zatrzymywać.

Selma

Najlepsza scena: (przejechanie kilku metrów na kolanach...) mama...?

Nie no, to wymiata, tak się na tym uśmiałam... I jeszcze wzrok Johnn'ego (Sam'a)... Świetne!

Nieaktywny_2

Ja też wczoraj oglądałam. Johnny robiący tosty żelazkiem był fenomenalny ;). Rzeczywiście, lepiej by było, gdyby ustawił na wełnę ;)). A scena gdy huśtał sie przed oknem Joon była po prostu rewelacyjna. Zresztą, co ja się będę tu wysilać- kto nie widział, niech żałuje ;))

ocenił(a) film na 9
Selma

Do wszystkich scen fajnie byla takze dobrana muzyka XD

HollyShort

Też oglądałam w piatek na TCM i w niedzielę na TVP1.
Podobało mi się,jedna z lepszych ról Deppa,świetna muzyka,no co tu dużo mówic.
10 dałam. xD

ocenił(a) film na 10
Selma

Oczywiście oglądałam ten film. Lecz dopiero w niedzielę na jedynce i oczywiście zaraz go sobie ściągnęłam. Jest cudowny po nim już nawet mi łatwo uwierzyć w miłość...:)

ocenił(a) film na 10
kamilcia_171

ja teżgo ogladałam i ogladnełabym go jeszce ze sto tazy ale nie chce mi się ściągnać :(

ocenił(a) film na 10
Selma

Film poprostu rewelacja!!! Widziałam go na jedynce 20 stycznia. A Johnny Depp w roli Sama był cudowny!!! :-) Mary Stuart Masterson jako Joon również. Gorąco polecam!

Keira_92

Ha! Też oglądałam go na tvp1 20 stycznia - bardzo fajny film :)

Ana230

Dodam jeszcze że tosty z żelazka i huśtanie się przed oknem po prostu mnie rozbroiło... No i sprzątanie domu :) Miły, ciepły i wesoły film :)

Ana230

Jak dla mnie chyba najlepszy film, w którym występuje J.Depp. Równiez oglądałam go na jedynce :) Na pewno oglądałoby go więcej osób, gdyby nie leciał o tak późnej porze, bo na oglądanie na stacjach typy AXN, HBO itp. nie kazdy może sobie pozwolić, a szkoda, bo baaardzo fajny film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones