PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 356
ocen
7,7 10 1 28356
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Moim zdaniem ten fim jest nieudany. Taki piękny temat o miłości dwóch odmiennych ludzi można było potraktować zupełnie inaczej
(w konsekwencji lepiej). Same kreakcje Deppa i Joon były niesamowite, ale scenariusz i reżyseria do kitu... No może trochę przesadziłam, ale najwyższych lotów to one nie były. Niepodobała mi się gra tutułowego Benniego, grał monotonicznie i bez przekonania. A te jego królicze oczy doprowadzały mnie o gęsią skórkę.
NAprawde kiepski scenariusz...., żałuje, bo ten temat można było o wile lepiej wykorzystać.
A tutaj Depp powinin dostać jakąś nagrodę za swoje popisowe sztuczki, i za umiejętności aktorskie. Tak nawiasem mówiąc to chyba tutaj stworzył najlepszą i najbardziej orginalną kreakcje.
To samo jeśli chodzi o Mary Stuart Masterson. Również potrafiła doskonale wcielić się w swoją rolę.
Ładnie pokazane sceny miłosne. I to chyba był jedny atut tego filmu.

Szkoda..., naprawdę szkoda. Mam nadzieję, że kiedys powstanie lepsza wersja tej (nieudanej)....

kyanka

A i zapomniałabym jeszcze o jednym atucie, którego pod żadnym pozorem nie powinnam zapomnieć!!!! (cóż skleroza nie boli)
Atóż Rachel Portman i jej muzyka mhm..... genialna!
A więc sceny miłosne, muzyka, gra Deppa i Mary Stuart Masterson są głównymi i najpotężniejszymi atutami tego filmu.

kyanka

a mi film bardzo się podobał, jednak zgodzę się z Tobą w jednej kwestii - króliczych oczu benna. ;d

Marmolada_2

sama jesteś nieudana!!! ten film jest po prostu "inny", a nie udany!!! Taki miał być moja droga! to film przede wszystkim o uczuciach...

Edward_D__Woood

To że o uczuciach to sie zgadzam
A że "inny" tymbardziej .... ^^

ocenił(a) film na 10
kyanka

Według mnie jest jak najbardziej udany. :) Pozdrawiam

samoticha

Tego filmu nie mozna zamknac w waskich ramach. Jest tak magiczny, tak niezwykly i inny, ze az nie sposob ubrac to w slowa! :)

ocenił(a) film na 10
dzieckorosemary

obejzalem na TCM ale z polskim lektorem... co wiadomo co oznacza. no a pozatym to dopiero 1. raz wiec musze go znalezc na plytce gdzies ale raczej o to nie latwo. tak czy siak genialny, moze nawet better od arizony... ale niewiem, musze obejrzec wiecej razów. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
romuald_gers

Wow. Muszę zobaczyć, bo dla mnie jak dotąd nic nie jest "better" od Arizony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones