PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 356
ocen
7,7 10 1 28356
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Lubię ten film. Jego bardzo mocny punkt to przezabawna gra Deppa (echa Chaplina) w roli odmieńca, "niebieskiego ptaka", innego, a jednocześnie opiekuna równie odmiennej Joon. Uwielbiam scenę przygotowywania przez niego grzanek. Żelazkiem - a dlaczego by nie?! Każdy ma prawo żyć na swój sposób ... nawet w tak błahej kwestii. Oczywiście, że przesłanie filmu jest banalne - miłość jako antidotum - pokazane jednak tak, że wzrusza. Bez ckliwości.

ocenił(a) film na 8
nulla

ups...
Czy zamiast Ch.Chaplina nie powinno byc raczej Buster keatona ??? To taka mała dygresja..

a_ja_jestem_Wiola

hmm... Bustera Keatona też, ... ale motyw z tańczącymi bułeczkami odgrywany przez Sama (Depp'a) kiedyś wykonał genialny Charlie Chaplin :)

ocenił(a) film na 8
Night_owl

O tak zgadzam się z nullą :) to właśnie w tym filmie mnie tak ujęło.. ta inność, swój świat poza ramami tego zwykłego szarego świata, tak jest to może banalna komedia romantyczna,ale mnie poruszyła... a miłość tez pokazana tak niezwykle, po prostu urocze ;D -Depp i Matterson -super

ocenił(a) film na 8
maga89

czemu tu nie można nic zmieniac w postach...
Masterson oczywiscie, przepraszam za błąd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones