PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 356
ocen
7,7 10 1 28356
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

Temat i pytanie banalne, ale może uzyskam odpowiedz :)
Mianowicie, kiedy Juniper je w filmie tapioke? Czy w ogole ja je? Nazwa tej kaszki jest dla mnie jakas... bajkowa... :) jestem zakochana w tym filmie, dlatego wybaczcie najglupsze pytanie na filmweb.pl ;)

Pozdrawiam

----------

Moze temat nie jest zupelnie zbedny? Mozemy zadawac tu rozne pytania dot. wlasnie trapiacych nas szczegolow ( jak moja tapioka ;]) i wspolnie je rozwiazywac :)

dzieckorosemary

Och, jeszcze raz przepraszam za post. Po przeczytaniu uswiadomilam sobie, ze naprawde brzmi idiotycznie... Ale ja musze to wiedziec! Nie moge spac z powodu mojej niewiedzy :P
btw, to, co Joon miksuje (maslo orzechowe, platki, mleko)... Na poczatku myslalam, ze to wlasnie owa tapioka, swoistego rodzaju koktajl, ale dowiedzialam sie, ze to kasza i moje zycie lego w gruzach :P

(mozecie zakopac mnie zywcem za idiotyczne posty, nie obraze sie:))

dzieckorosemary

ojeje nie przejmuj się tak każdy ma prawo pytac i zuyskiwac odpowiedzi ;)
Co do "tapioki" to Joon je ja wtedy, kiedy po włożeniu listu do skrzynki wraz z Samem ten proponuje jej iść do "baru"(bo to chyba był swego rodzaju bar)i tam gadaja o rodzynkach, a to co ona ma przed sobą to (raczej nie inaczej) jest tapioka.

mam nadzieje, że pomogałm
ps ja też kocham ten film

megan_

Dzieki :)
Nie pomyslalam o tym momencie, bylam przekonana, ze Joon je tam lody:)

A w domu? Jadla tapioke? Gdy Benny wyrzuca Sama z domu, Joon lezy juz w lozku i mowi, ze ma ochote na tapioke z rodzynkami. Benny schodzi na parter, otwiera lodowke, wyciaga szklany pojemnik... Pusty oczywiscie ;] To chyba jedyny momeny, w ktorym tapioka byla wspomniana wprost (w dodatku jej nie bylo...). Zagmatwalam sie, mam nadzieje, ze rozumiesz, co mialam na mysli ;)

dzieckorosemary

Tzn. jeśli pytasz czy Joon je w swoim domu tapioke to ja odpowaidam, że takiej sceny nie było w filmie :)

i znowu pozdrawiam z Doliny Muminków ;)

dzieckorosemary

nie je jej ... bo gdy Benny jedzie po tę tapionkę ona ucieka z Samem ... :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones