PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4115}

Benny i Joon

Benny & Joon
7,7 28 356
ocen
7,7 10 1 28356
7,0 6
ocen krytyków
Benny i Joon
powrót do forum filmu Benny i Joon

tak świetna że aż musiałem to napisać.
...........................................

michal_mm1

a to 20 min ... to było pierwsze 20 min filmu ?

ocenił(a) film na 8
CiHa

To było jakoś tak kiedy Depp zaczął sprzątać w tym domu :)

michal_mm1

ohh ... :D to jeszcze wiele do zobaczenia jeśli chodzi o grę Deppa ;) (naprawdę warto oglądnąć film w całości - Sam (tzn Depp :D) w sumie pojawia się dopiero gdzieś tak w 20 min ...)

ocenił(a) film na 8
CiHa

Tylko nie wiem gdzie można zdobyć ten film a własciwie to wolałbym żeby TCM jeszcze raz go puścił. Może kiedyś się zlitują i puszczą bo zapowiada się ciekawie :)

michal_mm1

"18 stycznia 2008
21:00 - TCM - komediodramat "

to sie nazywa wysłuchanie modłów ... :D

ocenił(a) film na 8
CiHa

Jaja sobie robisz!! Toż to jutro. No to trzeba oglądać. Tak czy siak będę siedział przed TV bo w nocy Radwańska gra w Australian Open i czymś się będzie trzeba zająć do pierwszej :)

ocenił(a) film na 8
CiHa

No sam film był spoko. Ale Depp świetny. Najlepsze sceny z jego udziałem:
1) Oczywiście scena w restauracji
2) W szpitalu jak chciał odwrócić uwagę tych trzech pielęgniarzy i wtedy zaczął biec korytarzem, rozpędził się, przejechał kilka metrów na kolanach, zatrzymał się i powiedział do tego największego pielęgniarza ".... mama?" :D
3) Jak ci sami pielęgniarze wynosili go z windy :)
No i jeszcze należą się brawa Mary Stuart Masterson. Przede wszystkim za scenę w autobusie.

michal_mm1

w niedzielę na tvp1 o 22.50 bedzie ten film :) nie mogę sdię doczekać!!! każdy film z nim jest (dla mnie) nie zaomniany:*:*:*

ocenił(a) film na 8
MiLusiAP

hahaha To ja jeszcze trzy dni temu napisałem że nie wiem gdzie ten film będę mógł zdobyć a tu proszę. Dzisiaj na TCM a pojutrze w TVP!!! To chyba jakiś żart (ale jestem z niego zadowolony :) Dawno nie miałem takiego farta :)

michal_mm1

hehe ... to może warto zagrać w totka ... :D

ocenił(a) film na 8
CiHa

Coś czuję że wyczerpałem całe zapasy szczęścia na to żeby wyemitowali ten film i żeby Polki wygrywały w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich (siatkówka) :D

ocenił(a) film na 10
michal_mm1


jest genialny widziałam go już 2 razy na tcm najbardziej podoba mi się moment w parku jak sam zaczyna się popisywać :p

michal_mm1

Słyszałam gdzieś, że w pewnym wywiadzie Depp powiedział że to rola stworzona dla niego.

Pewnie nie chodziło mu o to, że ma grać chłopaka upośledzonego (bo wydaje mi się że taki był), ale to trudna rola i dla niego w sam raz. Zresztą te triki w parku, no nieźle, nieźle.

Nieaktywny_2

Dodam jeszcze, że film jest ciekawy i taki inny, bo o dwójce 'nie normalnych' zdrowych osób, ale o miłości dwóch chorych psychicznie osób (sory, nie upośledzonych).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones